ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Аудитори виявили непрозорий розподіл преміального фонду між підрозділами НСТУ

12.03.2020, 12:09
Фото – suspilne.media
Фото – suspilne.media

Служба внутрішнього аудиту провела дослідження ефективності організації та управління людськими ресурсами Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ) з 1 січня 2018 року до 30 вересня 2019 року і виявила низку проблем, серед яких дисбаланс під час розподілу премій: перевага в преміюванні надається керівному складу центральної дирекції, повідомляє "Суспільне. Детектор медіа".

Аудит провели на виконання доручення наглядової ради НСТУ після звернення профспілкової організації працівників Українського радіо. Результати аудиту оприлюднила начальниця Служби внутрішнього аудиту Наталія Степанова на засіданні наглядової ради від 28 лютого. Вона розповіла про виявлені проблеми, які опубліковано в протоколі засідання наглядової ради НСТУ на корпоратвиному сайті Суспільного. 

Наталія Степанова зазначила, що аудиторське дослідження виявило одну з проблем – це нерівномірний розподіл премій за мінімального рівня окладів працівників (водночас перевага в преміюванні надається керівному складу центральної дирекції).

Аудитори виявили, що розмір отриманої працівниками керівного складу за вісім місяців 2019 року премії в середньому вдев'ятеро більше за премії працівникам некерівного складу; є незбалансованість співвідношення величини розміру премій (дев'ять разів) та посадових окладів (1,5–3,4 раза) працівників керівного та некерівного складу центральної дирекції ПАТ "НСТУ".

За відсутності планового преміального фонду премія має постійний характер нарахування (в середньому 25–30%) та відбувається хаотичне визначення її розміру, пояснила начальниця Служби внутрішнього аудиту.

За словами Степанової, 73% суми премій за вісім місяців 2019 року правлінням спрямовано на преміювання працівників центральної дирекції і 27% – на регіони; водночас некерівним складом центральної дирекції (1995 осіб) отримано 56% із цих коштів, а керівним складом (175 осіб) – 44%.

Аудитори виявили, що станом на 1 вересня 2019 року мінімальні посадові оклади мали 53% працівників центральної дирекції та 84% працівників філій.

Середній розмір нарахованої зарплати працівникам ПАТ "НСТУ" за серпень 2019 року за окремими самостійними структурними підрозділами центральної дирекції найменший у департаменті сервісу та дирекції "Українське радіо", йдеться в аудиторському звіті.

Середня заробітна плата одного штатного працівника ПАТ "НСТУ" загалом щодо товариства за серпень 2019 року майже вдвічі менше за середньоринкову заробітну плату в Києві, додала Наталія Степанова.

Аудит виявив низку проблем, серед яких такі: відсутність необхідних документів на рівні компанії, які б мали регламентувати управління людськими ресурсами, встановлені факти недотримання вимог Кодексу законів про працю України, відсутність єдиного алгоритму формування організаційної структури ПАТ "НСТУ", неврегульованість процесу залучення фізичних осіб за умовами ЦПУ, а також непрозорий розподіл преміального фонду між підрозділами НСТУ, що здійснювався без достатнього обґрунтування досягнутих структурними підрозділами показників ефективності, у зв’язку з чим найбільший рівень заробітної плати виявився у працівників адміністративного напряму, а найменший – у працівників радіо.

За словами члена правління НСТУ Миколи Чернотицького, аудит був закінчений у вересні, з того часу змінився склад правління та вже вжито заходів для виправлення ситуації. Він зазначив, що преміальний фонд для дирекції "Українське радіо" в січні 2020 року був збільшений на 50 тис. грн. Крім того, у січні відбулося підвищення посадових окладів некерівного складу центральної дирекції.

Він пообіцяв, що вже з березня преміальні фонди радіо та телебачення будуть зрівняні.

Із вересня 2019 року поступово частка преміювання працівників дирекції "Українське радіо" збільшується, підтвердив член правління НСТУ Дмитро Хоркін.

Він додав, що аудит був завершений до того часу, як радіо набуло представництва в правлінні.

Члени наглядової ради за результатами аудиту ефективності організації та управління людськими ресурсами НСТУ за період з 1 січня 2018 року до 30 вересня 2019 року доручили правлінню Суспільного розробити та подати Комітету з питань аудиту і Службі внутрішнього аудиту в термін до 13 березня 2020 року план коригувальних дій щодо виявлених зауважень аудиту ефективності організації та управління людськими ресурсами компанії.

Наглядова рада НСТУ констатувала, що в охоплений аудиторським звітом період розподіл преміального фонду здійснювався непрозоро та без достатнього обґрунтування досягнутих структурними підрозділами показників ефективності.

Наглядова рада доручила правлінню у двомісячний термін розробити та впровадити систему показників, на підставі яких здійснюватиметься розподіл суми (розмірів) преміювання між самостійними структурними підрозділами центральної дирекції та відокремленими структурними підрозділами ПАТ "НСТУ".

Також наглядова рада доручила Комітету з питань призначень та винагород посадових осіб щомісяця до впровадження грейдингової системи оплати праці проводити моніторинг розподілу преміального фонду.

Нагадаємо, у січні 2020 року в Національній суспільній телерадіокомпанії України на преміювання спрямовано 6 209 529 грн 78 коп.

У грудні 2019 року працівники Суспільного отримали премій на суму 10 451 930 грн 16 коп.

У жовтні 2019 року на премії працівників НСТУ спрямували 7 мільйонів гривень. У  вересні 2019 року на премії скеровано 6 938 027 грн 60 коп., у липні – 7 338 956 грн. 44 коп

У лютому 2020 року некерівному складу центральної дирекції Суспільного підвищили зарплату на 15%. Підвищення зарплати відбулося тільки у Центральній дирекції і стосується саме мінімальних окладів.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!