ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

АРМА взяло в управління активи “Вестей”. Журналісти "Радио Вести" заявляють про перешкоджання

08.02.2018, 11:16
Фото - Фейсбук Оксани Омельченко

Уранці 8 лютого за участі Головної військової прокуратури ГПУ та Національної поліції всі приміщення на 31, 32 та 33 поверхах торговельно-офісного комплексу “Гулівер” були фактично передані в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА). Журналісти “Радио Вести” повідомляють, що поліція не пускає їх на робочі місця, тим самим перешкоджаючи журналістській діяльності, повідомляє “Детектор медіа”.

“Національне агентство наголошує, що наразі єдиним законним володільцем зазначених приміщень є компанія-управитель на підставі вказаного договору управління майном. Відповідно, всі перешкоди такому управлінню є незаконними та порушують як права компанії-управителя, так і зазначене рішення слідчого судді, що є кримінально караним діянням”, - повідомляється на сайті АРМа.

“Детектору медіа” прес-служба АРМа відмовилися надавати коментарі та повідомила, що сьогодні о 12:00 відбудеться брифінг голови Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів Антона Янчука щодо подій навколо ТРЦ “Гуллівер”.

Тим часом з самого ранку на сторінці “Радио Вести” у Facebook повідомляється про перешкоджання журналістській діяльності.

“Представители АРМа вломились на территорию офиса Радио Вести Газета Вести возникает вопрос, почему во вне рабочее время в 06:50 утра. Как Вы думаете?” – повідомляє редакція.

Головний редактор газети “Вести” і сайту Vesti-ukr.com Оксана Омельченко повідомила у себе на Фейсбуці про погрози.

“Отже, події розвиваються стрімко. Герої наших публікацій, зокрема, слідчий військової прокуратури Опанасенко погрожує журналістам “Вестей”: “Якщо ще слово скажеш, я за себе не ручаюсь, ти це зрозуміла?!!”. Силовики не пускають журналістів на роботу, яким зараз треба виходити в ефір. Звичайно, вони ж завадять силовикам трощити і тирити наші речі - їх вже виносять, а двері ламають ломами та болгарками”, - написала вона.

Ведучій “Радио Вести” Володимир Курінний повідомив “Детектору медіа”, що наразі співробітники медіахолдингу не можуть потрапити на свої робочі місця.

“До нас вийшов представник компанії, яка виграла тендер на управління приміщенням – заступник директора ТОВ "Бізнес центр Навігатор" Андрій Гриценко. Запевняє, що у нас немає права користування приміщенням. Нібито описують обладнання”, – додав журналіст.

Фото - "Вести"

Як повідомляв ІМІ, 3 лютого співробітники Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА), зробили чергову спробу прийняти в управління активи в офісі газети “Вести”.

Ухвалою Печерського районного суду міста Києва від 28 вересня 2017 року у кримінальній справі №757/53395/17-к Національному агентству передано 31, 32 та 33 поверхи торговельно-офісного комплексу Gulliver, за адресою: Київ, площа Спортивна, 1А, для здійснення заходів з управління, зазначає АРМА.

У свою чергу, газета “Вести” повідомила, що вважає такі дії продовженням тиску з боку Головної військової прокуратури і АРМА спровокована циклом публікацій про діяльність цих відомств.

У грудні 2017 року Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними внаслідок корупційних та інших злочинів, заявило про арешт офісу газети “Вести” в столичному торгово-офісному центрі “Гулівер”. Приміщення повинні були бути передані в управління агентства.

15 грудня 2017 року в офіс газети “Вести”, розташований в торговельно-офісному комплексі Gulliver, прийшли співробітники Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів, у супроводі поліціянтів.

16 листопада 2017 року в редакцію медіахолдингу “Вести Украина” прийшли співробітники Військової прокуратури та Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів. За інформацією джерел “Детектора медіа”, візит в офіс “Вестей”, де начебто відбувався процес передачі майна редакції у Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів, пов’язаний зі справою колишнього міністра доходів і зборів Олександра Клименка, якого називають власником медіахолдингу “Вести Украина”.

14 липня 2017 року Військова прокуратура та Нацполіція провели обшуки в бізнес-центрі “Гулівер” у приміщеннях, які належать екс-міністру з доходів і зборів Олександру Клименку. В одному з таких офісів знаходиться редакція “Вестей” у Києві.

14 липня 2017 року заступник генпрокурора-головний військовий прокурор Анатолій Матіос на брифінгу з приводу обшуків висловив сподівання, що газета “Вести” не виходитиме.

ГПУ у відповідь на запит “Детектора медіа” про результати обшуків повідомила, що це інформація з обмеженим доступом, яка не підлягає оприлюдненню.Газета “Вести” не зупиняла свій вихід ані 14 липня, ані в наступні будні дні.

30 травня 2016 року Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що справи високопосадовців часів Віктора Януковича – бізнесмена, власника “Українського медіа холдингу” Сергія Курченка та колишнього міністра доходів і зборів, якого називають власником медіахолдингу “Вести Украина” Олександра Клименка, – передані першому заступнику головного військового прокурора Володимиру Жербицькому.

Liked the article?
Help us be even more cool!