ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

АРМА оприлюднить усі документи, передбачені законом про доступ до публічної інформації

Фото – mind.ua
Фото – mind.ua

Національне агентство України з питань розшуку та менеджменту активів (АРМА) повідомляє, що оприлюднить на своєму сайті всі документи та звіти про публічні закупівлі, розміщення яких передбачено Законом “Про доступ до публічної інформації”.

Таке доручення дала голова АРМА Олена Дума відповідним профільним структурам, повідомляється на сайті АРМА.

Це зроблено, зазначає агентство, “з метою підвищення рівня відкритості та прозорості діяльності АРМА, реалізації права громадян на доступ до публічної інформації, а також забезпечення прозорості процесів у сфері управління арештованими активами”.

Зокрема, на сайті агентства також мають оприлюднити звіти про публічні закупівлі, зокрема які стосуються обрання управителів та реалізаторів арештованих активів.

Як зазначила Дума, відкритість та прозорість у роботі наразі є одним із ключових пріоритетів діяльності нацагентства.

Як повідомляв ІМІ, 6 березня 2023 року низка громадських організацій та медіа звернулася до влади з вимогою відкрити державні реєстри та поновити доступ до публічної інформації. Заявники наголошували, що закритість держреєстрів та відсутність доступу до суспільно важливих даних призводить до корупції, відсутності підзвітності та відповідальності й, що найголовніше, – до втрати довіри до ключових державних інституцій. Крім того, автори заяви нагадали, що громадські організації й ЗМІ неодноразово писали про те, що є межа між питаннями безпеки та підзвітністю державних органів та органів місцевого самоврядування. 

Водночас заявники звертали увагу, що відкриті дані є ефективною складовою протистояння агресору, важливим чинником, який не послаблює, а, навпаки, посилює та зміцнює роботу наших органів як організаційно-управлінських структур.

Liked the article?
Help us be even more cool!