Компанія Apple заявила, що видалила застосунки російської компанії VK (“ВКонтакте”) з офіційного магазину App Store через дотримання санкційних вимог. Про це Apple повідомила у коментарі російській службі ВВС.
У компанії зазначили, що дотримуються законів юрисдикцій, у яких працюють.
При цьому в Apple не уточнили, про які саме санкції йдеться.
Як повідомляв ІМІ, 25 червня з App Store видалили основний застосунок соцмережі “ВКонтакте”, поштовий сервіс Mail.ru, а також ще кілька програм холдингу VK (VK Відео, VK Музика, VK Месенджер та “Дзен”). Крім того, став недоступним застосунок соцмережі “Одноклассники”.
Раніше з App Store видалили російський месенджер Max, який належить VK. В Apple також пояснили це дотриманням санкційних правил.