ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Апарат Ради планує переакредитацію парламентських журналістів – Корнієнко

Апарат Верховної Ради планує запустити процес переакредитації парламентських журналістів. Про це перший заступник голови ВР Олександр Корнієнко розповів під час пресконференції в Укрінформі.

Він зазначив, що повноцінний допуск представник ЗМІ до парламенту зараз неможливий з безпекових міркувань. Зокрема, тому, що Верховна Рада розташовується в урядовому кварталі, щодо якого від початку повномасштабного російського вторгнення здійснюються комплексні охоронні заходи.

Окрім того, за словами Корнієнка, парламентські акредитації мають орієнтовно 4,5 тисячі людей, серед яких можуть бути представники проросійських ЗМІ, і, відповідно, становити загрозу національній безпеці України.

“Ми закликаємо Апарат Верховної Ради швидше запустити процес переакредитації парламентських журналістів... Апарат має свій план, як вони будуть це робити”, – додав перший віцеспікер українського парламенту.

Він також підкреслив, що залишається потенційна можливість відкриття пресцентру для роботи журналістів за межами урядового кварталу, однак питання щодо його функціонування наразі не розв'язано.

Нагадаємо, у травні 2022 року голова Верховної Ради Руслан Стефанчук повідомив, що парламентські журналісти поки що не зможуть повернутися до роботи в стінах Верховної Ради, оскільки це пов'язане з високим рівнем небезпеки.

Liked the article?
Help us be even more cool!