ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Ангеліну Карякіну обрали членкинею новинного комітету ЄМС

Фото - Суспільне
Фото - Суспільне

23 листопада радницю голови правління Суспільного Ангеліну Карякіну обрали членкинею новинного комітету Європейської мовної спілки. Голосування було таємним, у ньому брали участь делегати від суспільних мовників-членів ЄМС.

Про це йдеться на сайті Суспільного.

Загалом обрано 9 членів комітету. Ними також стали представники зі Словенії, Нідерландів, Швеції, Іспанії, Грузії, Австрії, Німеччини та Британії.

"Новинний комітет опікується обміном інформаційним контентом, що його мовники надають один одному. Це ціла низка питань, які регулюють цей обмін - від редакційних до фінансово-адміністративних", - зазначає Ангеліна Карякіна.

Радниця голови правління Суспільного розповіла, що в останні роки комітет приділяв багато уваги питанням безпеки журналістів, запровадженню штучного інтелекту, напряму екологічної журналістики.

"Я сподіваюся, що моя редакційна експертиза, досвід роботи під час повномасштабної війни, а також мультимедійна трансформація ньюзруму стануть у пригоді. У нас цікавий склад комітету - це мовники з різними досвідами і пройденим шляхом, тож очікуємо на інтенсивну роботу", - прокоментувала Ангеліна Карякіна.

Напередодні Ангеліна Карякіна виступила на Асамблеї новин ЄМС. Вона зауважила, що на відміну від минулого року, коли українські медіа були більше зосереджені на змінах, спричинених повномасштабною війною, та пристосуванням до цих умов, цьогоріч робота редакцій в умовах війни вже стала новою нормою. Також вона зазначила, що суспільні мовники повинні повсякчас наголошувати, що насильство й війна не є нормальною реальністю.

Медіаменеджерка та журналістка Ангеліна Карякіна приєдналася до команди Суспільного у березні 2020 року. Вона опікувалася стратегічним плануванням та координацією всіх платформ насамперед із діджитал-платформою, відповідала за конвергентність процесів. У 2021 році Ангеліна Карякіна стала генеральною продюсеркою інформаційного мовлення Суспільного, яке розвивала протягом майже двох років. З 1 серпня 2023 року обіймає посаду радниці голови правління Суспільного Мовлення.

Liked the article?
Help us be even more cool!