ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Американські селебрітіз заморозять акаунти Facebook та Instagram на знак протесту проти дезінформації

16.09.2020, 13:08
Фото – baaz.com
Фото – baaz.com

Кілька американських знаменитостей заявили, що 16 вересня на один день заморозять свої акаунти в мережах Facebook та Instagram у межах кампанії з обмеження поширення ненависті та пропаганди на платформах соціальних медіа, повідомляє Радіо Свобода.

Серед зірок, які заявили про участь в акції, – Леонардо Ді Капріо, Саша Барон Коен, Кім Кардаш’ян та Дженніфер Лоуренс.

“Дезінформація, що поширюється в соціальних мережах, суттєво впливає на наші вибори й підриває нашу демократію. Я не можу сидіти й мовчати, поки ці платформи продовжують дозволяти поширення ненависті, пропаганди та дезінформації, створених групами для поділу та розколювання Америки”, – заявила Кардаш’ян в Instagram, де має 188 мільйонів підписників.

Заморожування акаунтів організовує коаліція “Зупини ненависть заради вигоди”, яка закликає компанію Facebook (якій також належить і сервіс Instagram) мати “здоровий глузд для боротьби з нестримним расизмом, дезінформацією та ненавистю” в соціальній мережі.

Генеральний директор Facebook Марк Цукерберг зустрівся з лідерами коаліції в липні, але вони пообіцяли продовжувати боротьбу, заявляючи, що компанія не розв'язала проблему.

Facebook оголосив, що не дозволить розміщувати нову політичну рекламу за тиждень до виборів президента США, оскільки для журналістів та інших людей не буде досить часу для перевірки правдивості тверджень.

Liked the article?
Help us be even more cool!