Акцію журналістів проти цензури під час Всесвітнього газетного конгресу та форуму редакторів підтримали його організатори. Про це заявив речник WAN-IFRA Ларрі Кілман, передає видання Journalism.co.uk
За словами Кілмана, однією з цілей проведення форуму в Україні є захист свободи преси.
"Обираючи Україну, як наше місце зустрічі, ми висловлюємо солідарність з місцевою незалежною пресою та привертаємо увагу міжнародного співтовариства до ситуації тут. Протестувальники стали сильним нагадуванням, що ще багато має бути зроблено", – наголосив він.
Також Кілман додав, що президент WAN-IFRA Якоб Метью висловив висловив занепокоєння ситуацією в Україні в присутності президента Україні Віктора Януковича.
"У нас був подібний протест на нашій церемонії відкриття, коли події мали місце у Москві в 2006 році під час виступу президента Путіна. І як і в Москві, президент WAN-IFRA скористався цією нагодою в Києві, щоб висловити нашу занепокоєність у своєму виступі в присутності президента ", – зазначив Кілман.
Ситуація, що сталася під час форму потрапила у twitter-стрічку Всесвітнього газетного конгресу.
Нагадаємо, під час виступу президента Віктора Януковича на Всесвітньому газетному конгресі та форумі редакторів, представники "Стоп Цензурі!" підняли плакати з висловами про цензуру в Україні та відсутність демократії.
Один з охоронців силою висмикнув плакати у головного редактора “Української правди” Олени Притули та редактора Kyiv Post Катерини Горчинської.