ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Адвокат власника "БРСМ-Нафта" заперечує погрози ведучому "Грошей": "Здохнеш" не погроза, оскільки всі люди смертні

11.06.2021, 15:16
Фото – 1plus1.ua
Фото – 1plus1.ua

Адвокат Андрій Томчишин заперечує, що його клієнт, власник "БРСМ-Нафта" Андрій Біба, погрожував ведучому програми "Гроші" на телеканалі "2+2" Олександру Преподобному. Про це він повідомив 11 червня в листі "Детектору медіа" з претензією видалити новину, йдеться на сайті видання.

"1+1 медіа" 9 червня повідомила, що Преподобний отримує погрози фізичною розправою після сюжету "Як деякі українські олігархи розбагатіли на смертях українців і підробленому паливі для ваших авто". "1+1 Продакшн" подав до поліції заяву, у який написав, що вважає, що в діях Біби є ознаки складів злочинів, передбачених ст. 171 (перешкоджання законній професійній діяльності журналіста) та ст. 345-1 (погроза або насильство щодо журналіста) Кримінального кодексу України. У новині "Детектор медіа" опублікував скріншот заяви до поліції, однак не оприлюднював імені Андрія Біби чи інших його даних.

Попри це Томчишин зажадав видалення новини, адже "з розміщеної в статті заяви про кримінальне правопорушення, вбачається, що в таких погрозах звинувачується Біба А. В.". За його словами, ця інформація не відповідає дійсності, зокрема не доведено, що саме з номера телефону Біби надсилали ці повідомлення.

У самих повідомленнях адвокат не бачить погроз фізичною розправою. Зокрема, у листуванні є фрази "сдохнешь как паскудная собака… удивляюсь твоей беспечности". На питання, чи вважати це погрозою, Преподобному відповіли: "Конечно нет, это забота о твоей душе, если уйдешь из жизни мирской, а мы все когда-то умрем".

Андрій Томчишин вважає, що з цього листування вбачається, що погрози фізичною розправою "взагалі відсутні". "У листуванні роз’яснено, що вислів "сдохнеш" не є погрозою, оскільки всі люди смертні", – додав він.

Редакція "Детектора медіа" не видалятиме новину.

Нагадаємо, програма "Гроші" вперше вийшла в ефір у жовтні 2010 року. До 2019 року її ведучим був Олександр Дубінський, у вересні 2019 року замість нього ведучим став Олександр Преподобний. З жовтня 2019 року на телеканалі "1+1" показували проєкт Олександра Дубінського "Дубінізми". У січні 2021 року "Гроші", "Секретні матеріали" та "Дубінізми" переїхали з "1+1" в ефір телеканалу "2+2".

Liked the article?
Help us be even more cool!