ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Адміністрація Трампа пропонує припинити роботу трьох служб Радіо Свобода

19.03.2019, 11:00
Фото - Андрій Дубчак, Радіо Свобода

Адміністрація президента США Дональда Трампа у своїй заявці до бюджету на 2020 рік пропонує скоротити витрати на мовлення на зарубіжну аудиторію на 22% та припинити роботу трьох служб Радіо Вільна Європа / Радіо Свобода – Грузинської, Татаро-башкирської та Північнокавказької, повідомляє українська служба Радіо Свобода.

Згідно із заявкою, бюджет Радіо Свобода може бути скорочений зі 124 мільйонів доларів у 2019 році до 87 мільйонів у 2020-му.

Крім того, Білий дім пропонує скоротити витрати на Балканську службу Радіо Свобода, припинивши діяльність у Чорногорії та Македонії.

“Минулого року РВЄ/РС досягло щотижневої аудиторії у 34 мільйони людей в Інтернеті, на телебаченні й радіо. Це на 30 відсотків більше, порівнюючи з попереднім роком. Це свідчення зростання потреби об’єктивної журналістики в Росії, Ірані, Пакистані та всіх цільових країнах РВЄ/РС”, – повідомила виконувачка обов’язків президента корпорації Дейзі Сінделар.

Радіо Вільна Європа / Радіо Свобода наразі працює для 22 країн на 26 мовах. Місія компанії полягає в просуванні демократичних цінностей та інститутів через звернення до аудиторії тих країн, у яких свобода преси обмежена владою або наразі ще не стала нормою суспільного життя.

Як зазначає видання, загалом бюджетна заявка адміністрації Трампа є найбільшою в історії США. Вона становить 4,7 трильйона доларів витрат, включно зі збільшенням фінансування оборони на 750 мільярдів доларів і залученням 8,6 мільярда доларів на будівництво стіни на кордоні з Мексикою.

Пропозиції до бюджету має розглянути Конгрес США. У 2019 році конгресмени затвердили фінансування РВЄ/РС у розмірі 124 мільйонів доларів, тоді як президент пропонував скоротити витрати на корпорацію до 91 мільйона доларів.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!