ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

9 та 10 червня відбудеться фестиваль MezhyhiryaFest

08.06.2018, 13:20
Фото -mezhyhiryafest.com/

9 та 10 червня в маєтку колишнього президента України Віктора Януковича пройде п’ятий тематичний фестиваль для журналістів-розслідувачів Mezhyhiryafest, повідомляє Громадське.

Щороку до Дня журналіста медійники та журналісти-розслідувачі з України та закордону збираються на MezhyhiryaFest у резиденції президента-втікача аби обговорити нові виклики, що постали перед ними за рік та відсвяткувати свободу слова.

Цьогорічний ювілейний фестиваль присвячений темі розслідування журналістами та повернення державою корупційних активів.

Програма включатиме обговорення закордонних успішних практик відстеження журналістами корупційних коштів і міжнародний досвід повернення злочинних активів у державний бюджет, майстер-класи зі сторітелінгу складних фінансових історій та читання фінансових документів, відкриті дискусії між представниками влади і ЗМІ.

У межах фестивалю буде оголошено переможця Національного конкурсу журналістських розслідувань, заснованого у 2014 році проектом YanukovychLeaks (команда журналістів з різних ЗМІ країни, які знайшли та обробили всі документи залишені Януковичем у його маєтку) та журналістами української англомовної газети Kyiv Post.

Фестиваль-конференція має на меті стимулювати обговорення важливих проблем, що постають перед українськими журналістами розслідувачами зараз, сприяти спільним розслідувальним проектам українських і закордонних журналістів та обмінюватись досвідом із зарубіжними колегами.

MezhyhiryaFest є спільним проектом команди журналістів-розслідувачів YanukovychLeaks та громадською організації Фонд Розвитку ЗМІ, заснованої журналістами Kyiv Post.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!