ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

9 листопада - запуск відеолекторію "Журналістика незалежної України: Історія від першої особи"

03.11.2021, 13:30
Фото - Премія Гонгадзе
Фото - Премія Гонгадзе

9 листопада Премія імені Георгія Ґонґадзе запускає новий сезон відеолекторію “Журналістика незалежної України: Історія від першої особи”. 

Своїми спогадами діляться журналісти, які змінювали медіасередовище України. В перших серіях ви почуєте Мирославу Ґонґадзе, Євгена Глібовицького, Юрія Макарова та Юлію Мостову.

В нових серіях відеолекторію - як «Дзеркало тижня», Радіо «Свобода», «НВ» стали такими, якими ми знаємо їх сьогодні? Коли закінчилась повна свобода і почалась цензура медіа? Яким був шлях міжнародної, розслідувальної і фотожурналістики в Україні?

Прямі трансляції лекцій – щовівторка о 18:00 на сторінках Премії Ґонґадзе, PEN, Kyiv-Mohyla Business School [kmbs], Асоціація випускників Києво-Могилянської бізнес школи, Українська правда, Детектор Медіа, Lviv Media Forum і Човен на Facebook.

***

Відеолекторій «Журналістика незалежної України: Історія від першої особи» – проєкт Премії імені Георгія Ґонґадзе. Другу частину створили за підтримки програми «Фонд розвитку українських ЗМІ» Посольства США в Україні.

Організаційні партнери: Львівський Медіафорум, видавництво "Човен"

Медіапартнер: Детектор медіа

Liked the article?
Help us be even more cool!