ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

8 червня – онлайн-зустріч із медіаюристами "Військова цензура у питаннях і відповідях"

01.06.2022, 11:01
Фото – Платформа прав людини
Фото – Платформа прав людини

8 червня о 14:00 відбудеться онлайн-зустріч з медіаюристами “Військова цензура у питаннях і відповідях”, яку організовує Платформа прав людини.

У всіх учасників буде можливість поставити запитання в прямому ефірі та отримати кваліфіковану відповідь. Захід заплановано у форматі питання-відповіді.

Як зазначають організатори, їхні зустрічі – це можливість поставити запитання юристам практикам, поспілкуватися з колегами й поділитися власним досвідом.

Для отримання запрошення потрібно заповнити гугл-форму.

Під час заповнення заявки можна заздалегідь поставити своє запитання і визначити пріоритетні для розмови й підготовки експертів теми.

8 червня на запитання відповідатимуть:

Yevhen Vorobiov, медіаюрист, адвокат, має юридичний досвід понад 10 років, що охоплює досвід як на державній службі, так і приватної практики. Життєве кредо: “Не знаєш як діяти? Дій за законом!”

Олександр Бурмагін, медіаексперт. Понад 20 років захищав право на свободу слова в національних судах та Європейському суді з прав людини. В грудні 21-го року Олександра призначено Верховною Радою України до складу Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Liudmyla Opryshko, адвокатеса, медіаюристка, медіатренерка, має більш ніж 20-річний досвід захисту професійної діяльності журналістів та ЗМІ, чимало виграних справ в українських судах та Європейському суді з прав людини.

Ольга Вдовенко, адвокатка, експертка з питань доступу до публічної інформації, займається правозахисною діяльністю та консалтингом неурядових організацій із 2002 року.

Liked the article?
Help us be even more cool!