ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

7 вересня припиниться телерадіомовлення через профілактичні роботи КРРТ

28.08.2020, 12:00
Фото – ze.com
Фото – ze.com

7 вересня з 5.00 до 14.00 проводитимуться профілактичні роботи Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення (КРРТ) у зв’язку з чим буде припинено телерадіомовлення.

Про це повідомляє Національна рада з питань телебачення і радіомовлення з посиланням на отриманий від КРРТ відповідний лист.

“7 вересня з 5.00 по 14.00 на всіх об’єктах Концерну РРТ (РТПС, РТС, РРС, СТ ВКУ) буде проведено піврічне технічне обслуговування антено-фідерних систем та обладнання електроживлення, з повним відключенням станцій та відповідно припиненням телерадіомовлення у цей період. Такі заходи здійснюватимуться відповідно до графіків проведення планово-профілактичних робіт, заздалегідь затверджених телерадіокомпаніями та ТОВ “Зеонбуд”, – йдеться в листі КРРТ.

У Концерні РРТ зазначають, що наразі існує нагальна потреба в проведенні таких робіт, оскільки обслуговування, заплановане на 18 травня, було скасоване через трансляцію телеканалами освітнього проєкту онлайн-навчання школярів 5–11-х класів під час карантину, запровадженого у зв’язку з поширенням коронавірусу COVID-19, та висвітлення заходів із вшанування пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу. 

Керівникам телерадіоорганізацій варто врахувати час проведення профілактичних робіт у процесі формування сіток мовлення на 7 вересня.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!