ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

6 травня – оголошення шорт-листу фіналістів конкурсу "Честь професії"

05.05.2021, 10:00
Фото – Честь професії
Фото – Честь професії

6 травня з 16.00 до 18.30 журі конкурсу “Честь професії” оголосить шорт-лист фіналістів у кожній номінації та спецномінаціях під час онлайн-марафону.

Модеруватимуть онлайн-марафон керівниця пресслужби Національної асоціації медіа Христина Дрогомирецька та співзасновник Громадського радіо і голова Комісії з журналістської етики Андрій Куликов.

Доєднатися до події можна тут.

У номінації “Найкраще інтерв’ю” говоритимуть із Зоєю Казанжи (медіаексперка та журналістка), Андрієм Яніцьким (журналіст, директор Центру журналістики Київської школи економіки), Валентиною Самар (головна редакторка ІА “Центр журналістських розслідувань”).

Про особливості якісного репортажу поспілкуються в номінації “Найкращий репортаж” з Отаром Довженком (керівник Центру моніторингу та аналітики ГО “Детектор медіа”, співзасновник LongDog Media), Настею Станко (журналістка, головна редакторка “Громадського телебачення”), Ігорем Балинським (медіаексперт, редактор; засновник Школи журналістики Українського католицького університету, засновник Школи журналістики Українського католицького університету; співзасновник і головний редактор видавництва репортажної та документальної літератури “Човен”).

У номінації “Найкраще новинне висвітлення резонансної події” своїми враженнями поділяться Анна Бабінець (головна редакторка “Слідства.Інфо”), Данило Мокрик (журналіст Bihus.Info, ведучий програми “Мокрик По Живому” на “Громадському телебаченні”).

Розкажуть про те, якою повинна бути сучасна аналітика, у номінації “Найкраща аналітика” Олександра Губицька (співредакторка “Наші гроші. Львів”), Ірина Виртосу (журналістка Центру прав людини ZMINA, співпрацює з десятком українських видань, зокрема з “Українською правдою”, “Днем”, LB.ua, “Дзеркалом тижня” та ін.), Роман Кульчинський (головний редактор Texty.org.ua).

Відгуками про оцінювання в номінації “Найкраще розслідування” поділяться Володимир Торбіч (головний редактор Агенції журналістських розслідувань “Четверта влада”), Олекса Шалайський (головний редактор сайту “Наші гроші”).

Своїми враженнями в номінації “Найкраща публіцистика” поділиться Андрій Куликов (співзасновник Громадського радіо, голова Комісії з журналістської етики).

Графік марафону:

16:00–16:05 – вітальне слово;

16:05–16:25 – “Найкраще інтерв’ю” – шорт-лист + спецприз для локального медіа;

16:25–16:45 – “Найкращий репортаж” – шорт-лист + спецприз для локального медіа;

16:45–17:00 – “Найкраще новинне висвітлення резонансної події” – шорт-лист + спецприз для локального медіа;

17:00–17:15 – “Найкраща аналітика” – шорт-лист + спецприз для локального медіа;

17:15–17:35 – “Найкраще розслідування” – шорт-лист + спецприз для локального медіа;

17:30–17:50 – “Найкраща публіцистика” – шорт-лист + спецприз для локального медіа;

17:50–18:00 – спецномінація від Наглядової ради “Пояснювальна журналістика в часи пандемії”;

18:00–18:10 – спецномінація від платформи HelpSMI “Експерт-знахідка”;

18:10–18:20 – спецномінація від Комісії з журналістської етики “Найкращий матеріал на тему дотримання професійних стандартів, журналістської етики та саморегуляції”;

18:20–18:30 – спецномінація від школи UMES “Найкращий журналістський експеримент”.

Liked the article?
Help us be even more cool!