ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

5 червня – дискусія "Безпека журналістів та протидія безкарності за злочини проти журналістів"

01.06.2020, 16:21
Фото – bignewskerala.com
Фото – bignewskerala.com

5 червня з 10:00 до 12:00 відбудеться онлайн-дискусія “Безпека журналістів та протидія безкарності за злочини проти журналістів”, організована проєктом “Європейський Союз та Рада Європи працюють разом для підтримки свободи медіа в Україні”.

Метою дискусії є посилення діалогу та взаємодії між органами державної влади, правоохоронними органами, громадянським суспільством та міжнародними організаціями щодо захисту професійної діяльності журналістів, забезпечення сприятливих умов для журналістської діяльності відповідно до стандартів Ради Європи.

Під час дискусії планується обговорити питання безпеки журналістів в Україні та стан розслідування справ, порушених за фактами перешкоджання професійній діяльності журналістів упродовж останніх років.

У дискусії візьмуть участь представники Офісу Ради Європи в Україні, Офісу Комісара з прав людини Ради Європи, Представництва Європейського Союзу та посольств, медійники та представники громадянського суспільства. Запрошено представників Національної поліції України, Офісу Генерального прокурора України, Міністерства внутрішніх справ України, народних депутатів. 

Реєстрація триває до 12-ї години 4 червня тут. На вказану під час реєстрації електронну пошту будуть надіслані технічні деталі щодо участі.

Захід також стрімитиметься на сторінці Медійних проєктів Ради Європи.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!