ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Порошенко підписав закон про введення воєнного стану

28.11.2018, 12:26
Фото - president.gov.ua

28 листопада Президент України Петро Порошенко підписав Закон “Про затвердження Указу Президента України “Про введення воєнного стану в Україні”. Про це повідомляється на сайті глави держави.

Згідно з затвердженим Верховною Радою указом №393, воєнний стан вводиться на 30 діб – до 26 грудня.

Документом передбачається, що воєнний стан вводиться у Вінницькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській, Донецькій, Запорізькій, Херсонській областях та внутрішніх водах України Азово-Керченської акваторії.

Як повідомляв ІМІ, 26 листопада Верховна Рада ухвалила доопрацьований проект закону №9338  “Про затвердження Указу Президента України “Про введення воєнного стану в Україні” з правками, які були озвучені Петром Порошенком під стенограму. Воєнний стан запроваджується терміном на 30 днів в 10 областях України, які межують з Росією та Придністров’ям: Вінницька, Луганська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Чернігівська, Херсонська, Донецька та Запорізька області, а також внутрішні води Азово-Керченської акваторії.

28 листопада в урядовій газеті “Урядовий кур’єр” опубліковано указ Президента України Петра Порошенка №392/2018, яким вводиться в дію рішення Ради національної безпеки і оборони (РНБО) від 26 листопада про запровадження в Україні воєнного стану терміном на 30 діб – до 14:00 26 грудня.

28 листопада олова Верховної Ради Андрій Парубій 28 листопада підписав ухвалений парламентом закон №9338 про затвердження указу Президента України “Про введення воєнного стану в Україні” та направив документ на підпис главі держави.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!