ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

4 серпня – тренінг "Документування міжнародних злочинів для журналістів"

03.08.2022, 12:08
Фото – ccl.org.ua
Фото – ccl.org.ua

4 серпня об 11:00 у Києві відбудеться тренінг на тему “Документування міжнародних злочинів для журналістів”. Захід організовує Центр громадянських свобод (ЦГС).

Правозахисники ЦГС вже декілька місяців поспіль документують воєнні злочини росії в Україні спільно з українськими журналістами. Команда наголошує, що сьогодні не треба бути слідчими, щоб допомогти покарати винних. Тому закликає медіа долучатися до фіксування воєнних злочинів росії.

Експерти говоритимуть про:

  • Що таке документування?
  • Як відрізнити воєнні злочини від військових?
  • Практичні поради – як спілкуватися з потерпілими, як просити дозвіл на передання персональних даних, як знімати матеріали так, щоб вони стали частиною документування тощо.
  • Спільно розглянете різницю між Міжнародним кримінальним судом, Радою ООН з прав людини, Московським механізмом ОБСЄ, а також чому важлива національна юрисдикція, а не лише міжнародні суди.

Спікерами заходу будуть Олександра Романцова – правозахисниця, Виконавча директорка Центру громадянських свобод (ЦГС) та Сергій Мовчан – керівник Департаменту документування воєнних злочинів, Українська Гельсінська спілка з прав людини (УГСПЛ).

Участь у тренінгу безкоштовна, але кількість місць обмежена.

Попередня реєстрація обов’язкова – тут.

Liked the article?
Help us be even more cool!