ГАРЯЧА ЛІНІЯ050 447 70 63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Подай скаргу

4 грудня – Школа стратегічних комунікацій та антифейку

27.11.2020, 14:40
Фото – exlibris.ru
Фото – exlibris.ru

4 грудня в онлайн-форматі відбудеться безкоштовна Школа стратегічних комунікацій та антифейку, яку організовує фундація “Суспільність” за сприяння інтернет-видання “Детектор медіа”, “Інтерньюз-Україна” та Незалежної медійної ради.

До участі запрошуються журналісти з усіх регіонів країни.

Учасники заходу навчатимуться протидіяти інформаційним маніпуляціям, агресивній дезінформації та фейковим новинам, довідаються, як не потрапити в пастку, працюючи з великими масивами новин, правильно і швидко верифікувати інформацію з відкритих джерел, ідентифікувати вірусні кампанії ботоферм та тролів.

Тренерами школи будуть українські журналісти та експерти, фахівці галузі стратегічних комунікацій, які допоможуть учасникам навчитися ухвалювати правильні редакторські рішення під час щоденної журналістської роботи.

Школа стратегічних комунікацій та антифейку ставить за мету сприяти розвитку в Україні якісної журналістики, впровадженню медіаінновацій, обміну досвідом співпраці між журналістами на національному та регіональному рівнях.

Добір учасників відбуватиметься на конкурсних засадах.

Дедлайн заповнення аплікаційної форми – до 12:00 1 грудня.

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами 067 444 56 80, 044 483 03 72 або електронною поштою: souspilnistfoundation@gmail.com.

Liked the article?
Help us be even more cool!