ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

28 вересня – обговорення "Журналістська освіта в Україні: виклики навчання стандартів та етики майбутніх медійників"

Фото – КЖЕ
Фото – КЖЕ

28 вересня 2023 року об 11:00 в онлайн-форматі Комісія з журналістської проведе практичне обговорення "Журналістська освіта в Україні: виклики навчання стандартів та етики майбутніх медійників".

Запрошуються викладачі, керівники закладів вищої освіти, студенти медійних спеціальностей та всі зацікавлені, йдеться на сайті КЖЕ.

Під час події будуть презентовані результати опитування викладачів журналістики, проведеного Фондом "Демократичні ініціативи" ім. Ілька Кучеріва з 21 до 26 червня 2023 року в співпраці з Комісією з журналістської етики та за підтримки UNESCO. Усього опитано 58 викладачів, які працюють у 23 закладах вищої освіти України.

Крім того, презентовано новий Посібник з журналістської етики, у якому подано практичні рекомендації щодо дотримання етичних стандартів. Зокрема, наведено рекомендації щодо висвітлення повідомлень, які публікуються в соцмережах, пояснено характерні особливості використання основних журналістських жанрів, розкрито питання гендерної рівності та специфіки діяльності журналістів та медіа під час дії воєнного стану.

Серед доповідачів:

  • Діана Дуцик, членкиня КЖЕ, виконавча директорка Українського інституту медіа і комунікації;
  • Світлана Кузьміна, деканка факультету гуманітарних і соціальних наук, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля;
  • Наталія Зикун, докторка наук із соціальних комунікацій, професорка, деканка факультету соціально-гуманітарних технологій та менеджменту Державного податкового університету (м. Ірпінь)
  • Представники Фонду “Демократичні ініціативи” ім. Ілька Кучеріва та інші.

Модерує: Андрій КУЛИКОВ, голова Комісії з журналістської етики.

Обов’язкова реєстрація: https://forms.gle/9XihrPGmuwc5Nozy6

Liked the article?
Help us be even more cool!