ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

27–29 квітня – міжнародна конференція "Після війни: переосмислення майбутнього громадянського суспільства"

15.04.2022, 13:46

27–29 квітня в Польщі відбудеться міжнародна конференція “Після війни: переосмислення майбутнього громадянського суспільства”.

На цій конференції стейкхолдери громадянського суспільства визначатимуть пріоритети сьогодення, спробують знайти точки дотику та напрацювати першочергові кроки для відбудови України та розвитку громадянського суспільства.

До участі запрошуємо всіх охочих долучитись онлайн до конференції.

Конференція об’єднає ключові зацікавлені сторони: організації громадянського суспільства як України, так і Польщі, Словаччини, Румунії, країн Балтії, представників місцевих органів влади України, національних та міжнародних донорів.

Матеріали, напрацьовані під час конференції, будуть використані для розроблення Дорожньої карти громадянського суспільства в майбутньому.

Зокрема, учасники планують обговорити такі теми:

  • спостереження за дотриманням прав людини в Україні;
  • координація між громадянським суспільством та донорською спільнотою;
  • документування та збір даних про воєнні злочини;
  • безпека та підтримка громадських активістів;
  • відбудова України;
  • зв’язки з іноземними ЗМІ та обмін досвідом.

Особлива увага буде присвячена обговоренню стратегії відновлення економіки України, підтримці з боку міжнародних організацій і координації та співпраці між усіма зацікавленими сторонами та визначенню ролі та внеску кожного.

Наша мета – творити ціннісну спільноту, бути рупором цінностей громадянського суспільства в Україні та світі. Досягаємо її разом!🇺🇦

Долучитися до конференції онлайн можна за попередньою реєстрацією тут.

Конференція проводиться Ініціативним центром сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання» (ІСАР Єднання, Київ, Україна) та Фундацією розвитку системи освіти (FRSE, Варшава, Польща) за фінансової підтримки Посольства США в Україні та Чорноморського Фонду регіонального співробітництва, проект Німецького фонду Маршалла. Партнери конференції: Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», Європейський Союз у межах проєкту «Термінова підтримка ЄС для громадянського суспільства» та Координатор проєктів ОБСЄ в Україні.
Співтворці конференції: громадська спілка «Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ»; коаліція з документування воєнних злочинів «Україна. П’ята ранку»; міжнародний фонд «Відродження»; Український Жіночий Фонд; Український Інститут; Центр демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ); ГО «Ефективні комунікації».
Liked the article?
Help us be even more cool!