ГАРЯЧА ЛІНІЯ050 447 70 63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Подай скаргу

26 січня – вручення Міжнародної літературної премії "Воїн світла"

26.01.2021, 10:39
Фото – офіційне інтернет-представництво Президента України
Фото – офіційне інтернет-представництво Президента України

26 січня о 14.00 біля пам’ятника Михайлу Жизневському (вулиця Грушевського, поруч із Національною бібліотекою України) відбудеться вручення Міжнародної літературної премії “Воїн Світла”. 

Премія вручається щороку в день народження Героя України Михайла Жизневського за  літературний твір, у якому зображено сильного благородного героя, що відстоює ідеали свободи та  гуманізму. 

Цього року премія буде вручена білоруському письменнику, що зазнав переслідувань і репресій за участь у протестах у Білорусі і зараз перебуває в ув’язненні, та українському письменнику, що воював на Донбасі й написав відвертий і правдивий твір про будні українського солдата. 

Премію вручатиме учасник Революції Гідності, боєць тактичної групи “Білорусь”, яка воювала на Донбасі.

На врученні премії буде мати ув’язненого білоруського письменника, білоруська опозиція, представники Білоруського Дому в Україні, письменники, літературні критики, громадські активісти, волонтери.  

Для участі в церемонії нагородження акредитація не потрібна.

Оргкомітет: тел. +38 095 459 81.

Міжнародну українсько-білоруську премію пам'яті Михайла Жизневського засновано в серпні 2015 року за результатами Міжнародного українсько-білоруського семінару, який відбувся в липні 2015 року в Національній спілці письменників України.

Liked the article?
Help us be even more cool!