ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

25–29 травня відбудеться ХІ Міжнародний фестиваль "Книжковий Арсенал"

18.01.2022, 14:02
Фото – фейсбук "Книжковий Арсенал"
Фото – фейсбук "Книжковий Арсенал"

25–29 травня відбудеться ХІ Міжнародний фестиваль “Книжковий Арсенал”. Уже розпочато приймання заявок на участь у подієвій програмі та в книжковому ярмарку. 

Про це повідомляється на сайті фестивалю.

Структура Книжкового Арсеналу залишиться незмінною: традиційний книжковий ярмарок та подієва частина. Подієва частина фестивалю охоплюватиме програму фокус-теми, літературну програму, низку спецпроєктів, музичну програму, програму для дітей та підлітків, професійні програми, програми з книжкового дизайну та ілюстрації, конкурс “Найкращий книжковий дизайн”. 

ХІ Книжковий Арсенал уже оголосив фокус-тему і кураторів. Події фестивалю розгортатимуться на 11 сценах.

Уся зона ярмарку, на відміну від минулого року, розташується в будівлі Арсеналу. Буде запроваджена нова секція “Універсальні видавництва” для учасників, які випускають літературу різних жанрів і раніше користувалися правом мати два стенди. Секції “Малі видавці” та “Графічні романи й комікси” розмістяться на другому поверсі: для них запропоновано максимально лояльні умови участі.

Заявки на участь у виставці-ярмарку приймаються до 11 лютого 2022 року. Заявки до програми подій приймаються до 16 лютого 2022 року.

Задля ефективного використання обмеженого простору Мистецького арсеналу та представлення на фестивалі широкої палітри видавців та високоякісних книжок, експертна рада Арсеналу обирає учасників ярмарку та формує програму подій. Особливу увагу Книжковий Арсенал приділяє новим незалежним гравцям. Результати добору стануть відомі в середині березня.

Книжковий Арсенал є міжнародною подією, що організована Мистецьким арсеналом. Фестиваль відбувається з 2011 року і щороку збирає понад 200 організацій-учасників та понад 50 тисяч відвідувачів. У 2019 році отримав звання "Найкращий літературний фестиваль світу". Місія Міжнародного фестивалю "Книжковий Арсенал" – створювати такі взаємодії між людьми, спільнотами, інституціями, коли поєднання естетичного переживання та інтелектуального включення в контексті книги посилює спроможність людини та суспільства.

Liked the article?
Help us be even more cool!