ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

24 липня – презентація Методичних рекомендацій з висвітлення в медіа ґендерної рівності, запобігання насильству, проявам сексизму та ґендерних стереотипів

18.07.2023, 17:00
Фото – unsplash.com
Фото – unsplash.com

24 липня об 11:00 в Укрінформі відбудеться презентація Методичних рекомендацій з висвітлення в медіа ґендерної рівності, запобігання насильству, проявам сексизму та ґендерних стереотипів.

Організатори: Ukraine Media Center – Ukrinform, Міністерство культури та інформаційної політики України.

Спікери: 

  • Тарас Шевченко – заступник міністра культури та інформаційної політики України з питань європейської інтеграції; 
  • Катерина Левченко – Урядова уповноважена з питань ґендерної політики; 
  • Ольга Герасим’юк – голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення; 
  • Ліза Кузьменко – голова ГО “Жінки в медіа”, членкиня Комісії з журналістської етики;
  • Тимур Левчук – радник з питань ґендерної рівності та соціальної інклюзії USAID Transformation Communications Activity; 
  • Мілена Горячковська – український Жіночий Фонд, координаторка проєктів.

Спікери представлять Методичні рекомендації, розроблені з метою підвищення розуміння принципів ґендерної рівності та забезпечення використання в медіа єдиних підходів та інструментів формування нульової толерантності до насильства, зокрема за ознакою статі. 

Методичні рекомендації розроблені Міністерством культури та інформаційної політики України в тісній співпраці з інститутами громадянського суспільства та партнерами з розвитку. Зокрема, Апаратом Урядової уповноваженої з питань ґендерної політики, громадськими організаціями “Жінки в медіа” та “Центр демократичних реформ і медіа”, Асоціацією жінок-юристок України “ЮрФем”, Інформаційно-консультативним жіночим центром, міжнародною організацією – USAID Transformation Communications Activity (TCA) та за підтримки проєкту “Мережа ґендерних аналітичних центрів: посилення спроможності задля розробки передових політик, оцінки впливу, стратегічної адвокації та сфокусованих комунікацій щодо політик”, що виконується Українським Жіночим Фондом за підтримки Європейського Союзу.

Довідково. Методичні рекомендації з висвітлення в медіа ґендерної рівності, запобігання насильству, проявам сексизму та ґендерних стереотипів розроблено з метою забезпечення реалізації Концепції комунікації у сфері ґендерної рівності, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 вересня 2020 р. № 1128-р та виконання Плану заходів з реалізації Концепції комунікації у сфері ґендерної рівності, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27 січня 2023 р. № 79-р.

Захід відбудеться на вул. Богдана Хмельницького, 8/16, у залі 1. Також журналісти зможуть поставити запитання в чаті трансляції на YouTube.

Акредитація представників ЗМІ здійснюватиметься перед заходом в агентстві. 

Захід транслюватиметься на ютуб-каналі Укрінформу, а також ютуб-каналі Ukraine Media Center Ukrinform, на фейсбук-сторінці Ukraine Media Center Ukrinform українською та англійською мовами.

Liked the article?
Help us be even more cool!