ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

23 лютого – онлайн-зустріч з медіаюристами про виклики свободі слова під час війни

14.02.2023, 12:15
Фото – ГО "Платформа прав людини"
Фото – ГО "Платформа прав людини"

23 лютого відбудеться онлайн-зустріч з медіаюристами “Виклики свободі слова під час війни у питаннях і відповідях”, яку організовує громадська організація “Платформа прав людини”.

Захід триватиме з 14:00 до 16:00 на платформі Zoom.

Під час зустрічі говоритимуть про будь-які проблеми й виклики, з якими стикаються медійники(-ці) та правозахисники(-ці) за рік дії в Україні правового режиму воєнного стану.

Відповідатимуть на запитання експерт(к)и:

  • Євген Воробйов – медіаюрист, адвокат. Має понад 10 років юридичної практики – як приватної, так і на державній службі.
  • Микола Гринишак – медіаюрист-практик, адвокат. Більш ніж 15 років успішно допомагає медійникам у цивільних, кримінальних та адміністративних справах.
  • Ольга Вдовенко – адвокатеса, експертка з питань доступу до публічної інформації. 20 років веде правозахисну діяльність та займаться консалтингом неурядових організацій.
  • Олександр Бурмагін – медіаексперт, член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення. Понад 20 років практикував захист права на свободу слова в національних судах та Європейському суді з прав людини. Член групи розробників Закону “Про медіа”.

Модеруватиме розмову виконавча директорка ППЛ Олександра Степанова.

Запитання можна написати наперед під час заповнення форми для реєстрації, або ж запитати юристів безпосередньо під час зустрічі.

Реєстрація – тут до 12:00 вівторка, 21 лютого.

Liked the article?
Help us be even more cool!