ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

22 жовтня - презентація результатів двох моніторингів "Як медіа висвітлюють місцеві вибори 2020 в Україні"

20.10.2020, 14:40
Фото - thevpnlab.com
Фото - thevpnlab.com

22 жовтня з 10:30 до 12:00 відбудеться онлайн-презентація проміжних результатів двох моніторингів висвітлення в онлайн-медіа та соціальній мережі Facebook місцевої виборчої кампанії 2020 в Україні за період 26 вересня - 9 жовтня 2020 р.

Для участі необхідно зареєструватися до 21 жовтня тут. Підтвердження участі буде надіслано електронним листом із запрошенням та технічними деталями.

Перший моніторинг* проводиться коаліцією громадських організацій за підтримки Проєкту “ЄС та Рада Європи працюють разом для підтримки свободи медіа в Україні”. Другий моніторинг**- ГО “Детектор медіа”.

Під час презентації учасники та учасниці представлять тематику та тональність новин; дадуть оцінку якості медійних матеріалів і їхній відповідності виборчому законодавству; проаналізують гендерні аспекти тощо. Це допоможе українцям відсіяти маніпуляції та фейки, щоб зробити усвідомлений вибір під час голосування.

До участі запрошуються представники медіа, громадськості та органів державної влади і місцевого самоврядування.

Учасники та учасниці:

  • Олена Литвиненко, заступниця Голови Офісу Ради Європи в Україні (ТВС);
  • Діана Дуцик, експертка Ради Європи, виконавча директорка ГО “Український інститут медіа та комунікації”;
  • Ольга Юркова, експертка Ради Європи, співзасновниця “StopFake”;
  • Олександр Бурмагін, експерт Ради Європи, виконавчий директор ГО “Платформа прав людини”;
  • Єлизавета Кузьменко, експертка Ради Європи, координаторка моніторингу, голова ГО “Асоціація “Жінки в медіа”;
  • Наталія Лигачова, голова ГО “Детектор медіа”;
  • Отар Довженко, керівник центру моніторингу та аналітики ГО “Детектор медіа”.

*Моніторинг проводить коаліція громадських організацій, що включає «Комісію журналістської етики», «Платформу прав людини», «Український інститут медіа та комунікації», «StopFake» (Україна) та «Асоціацію «Жінки в медіа» за підтримки Проєкту «Європейський Союз і Рада Європи працюють разом для підтримки свободи медіа в Україні» упродовж 5 вересня - 25 жовтня, який охопив контент соціальної мережі Facebook та місцевих суспільно-політичних онлайн-медіа з найширшою аудиторією у 12 регіонах України, серед яких Закарпатська, Рівненська, Чернівецька, Львівська, Волинська, Чернігівська, Сумська, Житомирська, Вінницька, Київська області та підконтрольні Україні території Донецької та Луганської областей.

**ГО «Детектор медіа» проводить моніторинг (про)російських дезінформаційних наративів у загальнонаціональних медіа та в регіональному медіапросторі восьми областей — Донецької, Луганської, Миколаївської, Херсонської, Одеської, Запорізької, Дніпропетровської та Харківської. У кожній області аналізуються онлайн-видання, новини телевізійних каналів, телеграм-канали та фейсбук-сторінки, що поширюють політичні новини. У дослідженні беруть участь 16 експертів моніторингового центру ГО «Детектор медіа» та інформаційна агенція Guildhall.

Liked the article?
Help us be even more cool!