ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

20 липня – онлайн-зустріч "Право на інформацію і захист персональних даних: баланс прав під час війни"

13.07.2022, 17:03

20 липня о 10:00 відбудеться онлайн-зустріч з медіаюристами на тему "Право на інформацію і захист персональних даних: баланс прав під час війни".

Захід організовує ГО "Платформа прав людини".

Під час зустрічі можна буде поставити своє запитання як заздалегідь під час реєстрації в гугл-формі, так і в прямому ефірі безпосередньо під час заходу.

Для отримання запрошення потрібно заповнити гугл-форму – тут.

Цього дня на запитання відповідатимуть:

Yevhen Vorobiov, медіаюрист, адвокат, має юридичний досвід понад 10 років, що охоплює досвід як на державній службі, так і приватної практики. Життєве кредо: “Не знаєш як діяти? Дій за законом!”

Ольга Вдовенко, адвокатеса, експертка з питань доступу до публічної інформації, веде правозахисну діяльність та займається консалтингом неурядових організацій із 2002 року.

Liudmyla Opryshko, адвокатеса, медіаюристка, медіатренерка, має більш ніж 20-річний досвід захисту професійної діяльності журналістів та ЗМІ, чимало виграних справ в українських судах та Європейському суді з прав людини.

Oleksandr Burmahin, медіаексперт. Понад 20 років захищав право на свободу слова в національних судах та Європейському суді з прав людини. В грудні 2021 року Олександра призначено Верховною Радою України до складу Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Liked the article?
Help us be even more cool!