ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

12 травня – панельна дискусія "Висвітлення України: Панорама перспектив з Європи"

03.05.2023, 16:22

12 травня о 18:00 відбудеться панельна дискусія “Висвітлення України: Панорама перспектив з Європи”, яку організовує німецька медійна неурядова організація n-ost у межах проєкту “The Europe-Ukraine Desk”.

Організація започатковує Kyiv Media Hub – серію щомісячних подій у межах проєкту “The Europe-Ukraine Desk”. Ці заходи мають на меті збирати українських журналістів та їхніх іноземних колег для обговорення тем, пов’язаних із журналістською роботою в Україні, обміну досвідом та створення можливостей для співпраці. 

У Kyiv Media Hub заплановано виступи експертів, панельні дискусії, інтерактивні майстер-класи та неформальні зустрічі. Він відкритий для всіх журналістів та медійників, які працюють в Україні.

Серія відкриється панельною дискусією “Висвітлення України: Панорама перспектив з Європи” та зосередиться на різних аспектах висвітлення України європейськими медіа. Спікери обмірковують такі питання:

  • Які виклики та можливості мають європейських медіа, висвітлюючи Україну?
  • Чим висвітлення війни в Україні в європейських ЗМІ відрізняється від українських?
  • Чого журналісти можуть навчитися одне в одного, щоб покращити якість висвітлення та подавати всебічну картину про життя країни, де триває війна?
  • Як транскордонне співробітництво може підвищити якість та різноманітність репортажів про Україну?

Запрошені спікери:

  • Стас Козлюк, репортер і фотограф українських та міжнародних ЗМІ, що документують російсько-українську війну;
  • Анастасія Власова, українська фотожурналістка, відома своїм висвітленням Української революції 2014 року та війни Росії проти України;
  • Ізобель Кошів, журналістка, що висвітлює Україну для британських медіа;
  • Олівія Кортас, київська кореспондентка Die Zeit, Олівія має досвід висвітлення двадцяти різних країн, переважно про політику, міжнародні справи та наслідки глобалізації.

Модерує Анна Миронюк – керівниця відділу розслідувань Kyiv Independent, яка писала для New York Times, Washington Post, Coda Story та OCCRP.
Коли і де?

Захід проходитиме в Urban Space 500 (вул. Грінченка, 9).

Потрібна реєстрація – тут.

Відкриття Kyiv Media Hub стане також приводом для зустрічі з журналістами з Іспанії, Німеччини, Болгарії, Італії, Франції та Угорщини, які представляють мережу проєкту “The Europe-Ukraine Desk”.

Проєкт “The Europe-Ukraine Desk” був запущений n-ost на початку 2023 року з метою сприяння обміну та транскордонній співпраці між журналістами з України та Європи. Він складається з програм стипендій, подальшої грантової програми для створення спільних матеріалів і щотижневої розсилки, в якій підсумовуються поточні дискусії про Україну в медіа Болгарії, Франції, Німеччини, Угорщини, Італії та Іспанії. Проєкт фінансується Європейською комісією і триватиме до кінця 2024 року.

З усіх питань звертатися до київської координаторки проєкту Оксани Мамченкової: [email protected].

Liked the article?
Help us be even more cool!