ГАРЯЧА ЛІНІЯ050 447 70 63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Подай скаргу

11 грудня – онлайн-дискусія "Роботи не плачуть. 4 важливі правила успішної журналістики?"

08.12.2020, 17:30
Фото – КЖЕ
Фото – КЖЕ

11 грудня о 12:00 год відбудеться онлайн-дискусія “Роботи не плачуть. 4 важливі правила успішної журналістики?”, яку організовує Комісія з журналістської етики.

Під час заходу відбудеться розмова з Андрієм Куликовим, професійним теле- і радіоведучим, медіатренером, співзасновником Громадського радіо, головою Комісії з журналістської етики.

Журналіст розповість про свій досвід, починаючи від пропагандистської англомовної газети УРСР на закордон “News from Ukraine” та Української служби ВВС (Лондон), роботі на політичному ток-шоу “Свобода слова” на телеканалі ICTV та заснування незалежного мовника “Громадське радіо” у 2013 році.

До участі запрошуються журналісти та редактори місцевих, регіональних та всеукраїнських медіа, медіаексперти та громадські активісти у сфері медіа. Активна участь і додаткові запитання вітаються від учасників.

Обов'язкова реєстрація – тут.

Комісія з журналістської етики – орган саморегуляції роботи журналістів та редакцій, який дозволяє обговорювати та пропонувати шляхи вирішення конфліктних ситуацій, ґрунтуючись на єдиному стандарті роботи – Кодексі етики українського журналіста.

Liked the article?
Help us be even more cool!