ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

"1+1 медіа" припинила співпрацю з ведучою ТСН Юлією Бориско

07.09.2020, 16:02
Фото – фейсбук Юлія Бориско
Фото – фейсбук Юлія Бориско

Група “1+1 медіа” 7 вересня припинила співпрацю з ведучою нічного випуску програми ТСН Юлією Бориско, повідомляє “Детектор медіа”.

У медіагрупі кажуть, що таке рішення ухвалено через переформатування нічного випуску новин. Юлія Бориско уточнила, що офіційне формулювання – “за угодою сторін”.

“Канал вимагав більше, ніж я могла йому дати. І ми з ним уже кілька разів підходили до цієї межі. Крім того, останні роки мене мучили питання: що доброго я роблю в цьому світі, чи виконую своє призначення. Відповідь була психосоматичною. Я перестала світитися, скотилась у тривале безсоння – і це вже фізично вбивало мене, вимагаючи змін. <…> Як перфекціоністка, схиблена на підготовці текстів і анонсів, на розумінні того, про що розповідаю, – ні разу в житті не вийшла в ефір як диктор, якому вклали в руки аркуші. І завжди шукала ідеї та слова, щоб внести у свої ефіри й сюжети світло та гумор”, – написала ведуча на своїй сторінці у фейсбуку.

Вона також додала, що звільнення – це “крок у нікуди”.

“Що можу запропонувати світові? Свою творчість, оптимістичний світогляд і весь позитивний бік перфекціонізму! Ще навіть не уявляю ні де, ні як. Але вірю: все невипадково”, – каже Бориско.

Юлія Бориско прийшла на “1+1” 2001 року, де протягом трьох років працювала економічною журналісткою. У 2004 році вона залишила канал через цензуру та темники Віктора Медведчука, тоді керівника Адміністрації Президента часів Леоніда Кучми. Після зміни власника, у 2008 році, вона повернулася на телеканал, де з того часу була ведучою нічного випуску ТСН.

30 липня “1+1 медіа” повідомила, що в проєкті ТСН.ua з початку 2020 року оновився редакторський склад: пішли дев’ять редакторів, натомість було відкрито 15 редакторських вакансій.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!