ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Положення про відзнаку ІМІ «Рада дружня до медіа»

19.09.2017, 14:35

З метою гідного відзначення діяльності органів місцевого самоврядування (ОМС) обласних, міських, районних та сільських об’єднаних територіальних громад у особі їхніх рад (надалі - рад), що спрямована на співпрацю із медіа та журналістами, ГО «Інститут масової інформації» (ІМІ) встановлює відзнаку «Рада дружня до медіа» та затверджує:

1.      Положення про відзнаку ІМІ «Рада дружня до медіа»;

2.      Малюнок відзнаки ІМІ «Рада дружня до медіа» (електронне зображення);

3.      Диплом відзнаки ІМІ «Рада дружня до медіа» (електронне зображення);

Для нагородження рад ІМІ протягом року проводить:

  1. Моніторинг порушення прав журналістів, що стосуються доступу журналістів до заходів ОМС,

та фіксує їх у «Барометрі свободи слова» у таких категоріях:

  • перешкоджання законній журналістській діяльності з боку представників органів місцевого самоврядування (головами ОМС, депутатами, працівниками охорони, у тому числі і муніципальних об’єднань охорони правопорядку);
  • доступі журналістів до інформації у частині відмов ОМС у здійсненні акредитації, дискримінаційному несправедливому обмежені доступу журналістів до суб’єктів владних повноважень (на підставі певних прийнятих документів ОМС);

2. Моніторинг регламентів рад на предмет їх відповідності  ЗУ «Про інформацію»  щодо здійснення акредитації журналістів та представників засобів масової інформації та реалізацію права журналіста безперешкодно відвідувати приміщення суб'єктів владних повноважень та відкриті заходи, які ними проводяться.

3. Нагородження рад відбувається щороку у період з 5 жовтня до 30 грудня у Києві.

4. Фінансування діяльності експертів, пов’язаної із відзнакою ІМІ «Рада дружня до медіа», здійснюється за рахунок грантової підтримки.

5. Переліки нагороджених рад та списки рад, яким підготовані рекомендації ІМІ, додаються щороку в Додатках 1 і 2. Рекомендації надсилаються на адресу ОМС листом із повідомленням про вручення.

Liked the article?
Help us be even more cool!