ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

"Рука Києва". Пропаганда робить Україну винною в подіях у Білорусі

За подіями в Білорусі стоять українці. Так-так, увесь той протест – наших рук справа.
От дивіться.
Пам’ятаєте затриманих у Білорусі "вагнерівців"? Вжух, і вони вже не росіяни, а учасники спецоперації українських спецслужб. Ледь не Лукашенка мали вбити. Так каже російська пропаганда.
"З України їхали, там вистачає майданутих", – каже вже Лукашенко. Так-так, наші майданівці їхали хитати ситуацію в Мінську. Але їх не пустили.
Не вірите Лукашенку? Так от вам підтвердження з телеканалу Медведчука (так-так, це саме той з українських політиків, хто вже привітав Лукашенка з перемогою).
Ось в ефірі медведчуківського телеканалу працівниця сайту "Страна" Світлана Крюкова розповідає, що летіла до Мінська, але її не впустили. Бо весь літак – усі пасажири – летіли "працювати на протест", каже Крюкова. І білоруська пропаганда бере цю заяву в сюжет для свого головного телеканалу. Бо – правда. Ну, для офіційної білоруської пропаганди.

Фото – Олексій Братущак

Тому не дивуйтеся, що на вулицях Мінська в трєніках гуляє Арсеній Яценюк. Там десь і "кривавий пастор" є. Ну, і без Ющенка чергова "кольорова революція" не обійдеться. Порошенко на трахторі от-от має під’їхати).
Усі наші – там))).
Ну, або білоруська та російська пропаганда знову бреше. Намагається налаштувати білорусів проти українців. Не вперше, до речі.
І це привід Зеленському зателефонувати Лукашенку. Висловити свою стурбованість розпалюванням ворожнечі між двома народами. І застерегти від силового захоплення влади та запровадження військової диктатури.
Ба більше, це має бути ультиматум. Бо якщо українці такі круті, що доросли до реалізації сценарію державного перевороту в сусідній країні, то можемо собі дозволити).
P.S. Додаю стоп-кадр із сюжету білоруської пропаганди, де працівники "Страни" розповідають про українців, які летіли "працювати на протесті".

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!