ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Реєстрація на захід "Журетика: розмови PRO"

17.10.2018, 17:06

Ми хочемо дізнатися, що насправді хвилює журналістську спільноту в регіонах та чим живуть журналісти у Краматорську. Ми вважаємо, що кожен має право висловити свою думку і тому ми надаємо людям таку можливість.

? 25 жовтня о 16:00 (місце буде повідомлене зареєстрованим учасникам) Комісія з журналістської етики проведе обговорення чи відповідають положення Кодексу журналістської етики тим умовам, в яких сьогодні працюють місцеві журналісти, чи потрібно переглядати Кодекс чи навпаки - ще більш суворо дотримуватися стандартів. Які найбільші виклики перед журналістами в умовах виборів.

В обговоренні візьмуть участь: ?Андрій Куликов, відомий журналіст, радіо- та телеведучий, медіа-експерт і медіа-тренер, Голова Комісії з журналістської етики, співзасновник Громадського радіо. ?Тетяна Лебедєва, Голова наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України ?Світлана Остапа, Заступниця шеф-редактора «Детектор медіа» ? Сюзанна Мнацаканян, керівниця проекту "Свобода медіа в Україні" ?Єлизавета Кузьменко, журналістка Громадського радіо, сайту Повага, колумністка УП:Життя. Модераторка: Марина Безкоровайна, керівниця проектів із розвитку медіа Координатора проектів ОБСЄ в Україні. Запрошуємо регіональних журналістів, медіа-активістів, місцевих експертів та всіх, хто впливає на інформаційний дискурс Краматорська. Захід відбувається за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні та проекту "Свобода медіа в Україні", що впроваджується в межах спільної програми Ради Європи та Європейського Союзу "Партнерство заради належного врядування". Участь безкоштовна. Потрібна реєстрація ТУТ
Liked the article?
Help us be even more cool!