ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Реєстрація на захід "Журетика: розмови PRO"

17.10.2018, 17:06

Ми хочемо дізнатися, що насправді хвилює журналістську спільноту в регіонах та чим живуть журналісти у Краматорську. Ми вважаємо, що кожен має право висловити свою думку і тому ми надаємо людям таку можливість.

? 25 жовтня о 16:00 (місце буде повідомлене зареєстрованим учасникам) Комісія з журналістської етики проведе обговорення чи відповідають положення Кодексу журналістської етики тим умовам, в яких сьогодні працюють місцеві журналісти, чи потрібно переглядати Кодекс чи навпаки - ще більш суворо дотримуватися стандартів. Які найбільші виклики перед журналістами в умовах виборів.

В обговоренні візьмуть участь: ?Андрій Куликов, відомий журналіст, радіо- та телеведучий, медіа-експерт і медіа-тренер, Голова Комісії з журналістської етики, співзасновник Громадського радіо. ?Тетяна Лебедєва, Голова наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України ?Світлана Остапа, Заступниця шеф-редактора «Детектор медіа» ? Сюзанна Мнацаканян, керівниця проекту "Свобода медіа в Україні" ?Єлизавета Кузьменко, журналістка Громадського радіо, сайту Повага, колумністка УП:Життя. Модераторка: Марина Безкоровайна, керівниця проектів із розвитку медіа Координатора проектів ОБСЄ в Україні. Запрошуємо регіональних журналістів, медіа-активістів, місцевих експертів та всіх, хто впливає на інформаційний дискурс Краматорська. Захід відбувається за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні та проекту "Свобода медіа в Україні", що впроваджується в межах спільної програми Ради Європи та Європейського Союзу "Партнерство заради належного врядування". Участь безкоштовна. Потрібна реєстрація ТУТ
Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!
Хочете дізнаватися першими про нові дослідження інституту масової інформації? Підпишіться на розсилку!
Дякуємо за підписку!