ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

З 1 по 30 вересня - міжнародний фотоконкурс "Вікі любить пам’ятки"

31.08.2021, 10:45

З 1 по 30 вересня відбудеться найбільший у світі міжнародний фотоконкурс “Вікі любить пам’ятки”. Усі охочі можуть подати власні світлини пам’яток культурної спадщини України і позмагатися за перемогу. Про це повідомляє пресслужба “Вікімедії України”.

У основних номінаціях організатори відзначать найкращі фотографії і найбільший внесок у кожному регіоні та по всій Україні. Крім того, передбачено кілька спеціальних номінацій, наприклад, для фотографій з повітря та для пам’яток єврейської спадщини України.

Цього року в Україні фотоконкурс “Вікі любить пам’ятки” відбувається вдесяте. Мета проєкту - зібрати вільні світлини всіх пам’яток культурної спадщини України для ілюстрування статей у Вікіпедії. 

На конкурс можна подавати фото та відео офіційних пам’яток історико-культурної спадщини: храмів, садиб, замків, курганів тощо з усіх регіонів України, в тому числі Криму

Для цього протягом вересня слід завантажити світлини, використовуючи конкурсний список пам’яток у Вікіпедії. Фотографії можуть бути зроблені в будь-який проміжок часу; головне, щоб це були власні роботи. Також можна додавати відеоматеріали із пам'ятками.

Переможці конкурсу отримають цінні призи. Призовий фонд буде розподілено між авторами найкращих фотографій конкурсу загалом, авторами найкращих фото кожного регіону, учасниками, які сфотографували найбільше пам’яток в Україні та кожному регіоні, та переможцями спецномінацій. Окремою номінацією відзначатимуться автори, що вперше беруть участь у конкурсі.

Десять найкращих світлин культурної спадщини України змагатимуться на міжнародному етапі конкурсу.

Цьогоріч можна також взяти участь у спеціальних номінаціях конкурсу: «Аерофото», «Відео», «Єврейська спадщина», «Млини», «Пам'ятки національно-визвольної боротьби», «Пам'ятки Подесення» та «Via Regia Ukraine». У кожній спецномінації своє окреме журі визначить переможні світлини.

“Запрошуємо всіх охочих долучатися до конкурсу, подавати фотографії, показати унікальність історико-культурних об’єктів свого краю та привернути увагу до стану їхнього збереження”, - зазначила членкиня організаційної команди проєкту “Вікі любить пам’ятки” Наталія Тимків.

Як взяти участь, перелік об’єктів та правила шукайте на сторінці конкурсу у Вікіпедії. 

Сторінка конкурсу у фейсбуці.

Додаткові питання чи отримання коментарів щодо конкурсу - писати на [email protected]

Liked the article?
Help us be even more cool!
Хочете дізнаватися першими про нові дослідження інституту масової інформації? Підпишіться на розсилку!
Дякуємо за підписку!