ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Всеукраїнський медійний молодіжний форум

08.10.2018, 16:28

1-3 листопада в Харкові відбудеться Всеукраїнський медійний молодіжний форум. Він збере більше сотні учасників, які протягом трьох днів отримають прикладні знання з медіамаркетінгу, медіаменеджменту, нових форматів і нових інструментів створення контенту.

Спікери форуму продемонструють успішні кейси, а ментори - максимально завантажать учасників в медіаконтент, запропонувавши розробити модель власного ЗМІ, заверстані для нього сайт, наповнити його мультимедійним контентом, зняти відеоісторію або сюжет в форматі 360, записати радіопідкаст.

Протягом трьох днів у Форумі буде працювати студентське онлайн Radio 412 і радіо «Накипіло» в форматі «Радіо на три дні». Саме на базі діючої студії пройде майстер-клас по створення власного онлайн-радіо.

Реєстрація завершується 12 жовтня. Реєстраційна форма ТУТ.

Приєднуйся, якщо ти молодий журналіст, студент факультету журналістики, SMMник, піарник, редактор молодіжного ЗМІ, медіаменеджер, працівник піар-підрозділу органу державної влади.

Організатори - Українська Академія Лідерства та медіагрупа «Накипіло» за підтримки Міністерства молоді та спорту України та Харківської обласної державної адміністрації.

Всеукраїнський медійний молодіжний форум1-3 листопадавул. Танкопія, 12Б, ХарківКількість місць обмежена.Проїзд, проживання та харчування - за рахунок організаторів.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!