ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Відкрита безкоштовна реєстрація на онлайн-курс "Людина та держава. Правила гри"

28.08.2017, 12:20

В Україні 7 вересня стартує онлайн-курс з правознавства “Людина та держава. Правила гри”, створений освітнім проектом EdEra.

Курс триватиме сім тижнів. Безкоштовно зареєструватися можна тут.

У курсі викладають 14 провідних експертів і представників міжнародних організацій: зокрема, ОБСЄ в Україні, Рада Європи, ООН та ЮНІСЕФ.

Онлайн-курс цікавий для журналістів і громадських активістів, які прагнуть краще зрозуміти логіку суспільних процесів і отримати конкретні механізми для захисту прав, якщо вони вже порушені.

Як зазначають представники EdEra, за змістовим наповненням і форматом викладу, курс не має аналогів в Україні. У курсі є два модератори-провідники, які разом з експертами розглядають кожну тему курсу. Всі лекції подані в форматі інтерв’ю. Вони супроводжуються анімованими презентаціями та великою кількістю завдань для  узагальнення й систематизації набутих знань.

“Мені здається, що юриспруденція – принаймні в умовах правових систем країн континентальної Європи, і України зокрема – завжди починається з якісної теорії та вивчення загальних речей. Ми рухаємося від теорії до практики. Від принципів права – цих внутрішніх пружин правової системи, без яких закони є просто набором випадкових і часто погано сформульованих правил – до конкретного законодавства та адміністративної й судової практики. Цей онлайн-курс містить чимало своєрідних «ключів», що дозволяють зрозуміти як насправді функціонують правові інститути, які цінності й ідеї покладені в їх основу”, - розповів експерт курсу, доц. НЮУ ім. Ярослава Мудрого, запрошений дослідник у Центрі Вудро Вільсона (Вашингтон) Дмитро Вовк.

У рамках онлайн-курсу “Людина та держава. Правила гри” експерти розглянуть характеристики держави та державної влади, поняття права, правовий статус особи та права людини, поняття та форми захисту прав людини, міжнародне правосуддя та міжнародні організації.

“Під час розробки концепту та формату онлайн-курсу з права, ми ставили за головну мету “оживляти” предмет, робити його практичним і цікавим. Так народився формат, у якому студент наче потрапляє в фільм, де знайомиться з двома юристами-провідниками. Разом з ними, від теми до теми, він спілкується з найкращими спеціалістами в кожній конкретній сфері правознавства та отримує практичні знання із “перших вуст”, – пояснив СEO EdEra та експерт з дистанційної освіти ОБСЄ в Україні Ілля Філіпов. – Обізнаність громадян у праві – запорука успішної країни з імунітетом до популізму та неправомірних дій. Сподіваємося, що курс суттєво посприяє розвитку правової освіти в Україні”.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!