ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

5 та 12 липня – тренінги для журналістів

14.06.2019, 14:05
У липні 2019 року в місті Києві громадська організація "Платформа прав людини" проведе два семінари-тренінги "Злочини проти професійної діяльності працівників ЗМІ: як захистити свої права під час розслідування кримінальних проваджень?", під час яких досвідчені тренери розкажуть журналістам про те, які проблеми найчастіше гальмують перебіг розслідування кримінальних правопорушень, пов’язаних із перешкоджанням законній професійній діяльності журналістів, і навчать долати зазначені перешкоди. Працівникам ЗМІ буде надано практичні рекомендації щодо здійснення контролю за станом розслідування “журналістських” справ, своєчасного реагування на бездіяльність слідчого та прокурора, а також оскарження їхніх незаконних дій, відшкодування завданої злочином шкоди та багато іншої корисної інформації. До участі в тренінгах запрошуються представники ЗМІ, а саме: журналісти, редактори, оператори, зокрема онлайн-медіа, а також блогери з усіх регіонів України. Де і коли? 5 та 12 липня 2019 року в м. Київ (місце проведення тренінгів буде повідомлятися додатково). Під час тренінгу будуть розкриті такі питання:
  • проблеми, які гальмують розслідування справ про злочини, скоєні щодо журналістів;
  • проблеми доказування у справах про злочини, скоєні щодо журналістів;
  • практика ухвалення рішень про звільнення від кримінальної відповідальності за злочини, скоєні щодо журналістів;
Рекомендації щодо захисту професійних прав журналістів на досудовому слідстві та в суді, зокрема щодо здійснення контролю за станом проведення досудового слідства, оскарження бездіяльності слідчого та прокурора, оскарження постанов про закриття кримінальних проваджень тощо. Участь у тренінгах є безкоштовною. Учасникам та учасницям буде забезпечено харчування та компенсовано витрати на проїзд. Обрати бажану дату та зареєструватися для участі ви можете за посиланням РЕЄСТРАЦІЯ. Реєстрація на тренінг здійснюється:
  • на 5 липня — до 18:00 23 червня 2019 року, про результати відбору буде повідомлено до 20:00 25 червня 2019 року,
  • на 12 липня — до 18:00 30 червня 2019 року, про результат відбору буде повідомлено до 20:00 1 липня 2019 року.
Докладніше про експертів-тренерів:Олександр Бурмагін – медіаюрист, медіатренер ГО "Платформа прав людини", адвокат, експерт Європейської комісії за демократію через право (Венеційська комісія) Ради Європи, експерт груп "Медіареформа" та "Реформа виборчого законодавства" Реанімаційного пакету реформ. Із січня 2007 року – сертифікований Програмою правового захисту та освіти ЗМІ IREX U-Media тренер з тем, пов’язаних зі свободою вираження поглядів (проведено понад 140 семінарів і тренінгів). Надає численні консультації журналістам, проводить допублікаційні експертизи, представляє інтереси медіа в судах України та Європейському суді з прав людини. Успішно провів, зокрема, справу за позовом до журналу "Бізнес" та інших про стягнення 46 млн гривень моральної шкоди, справу за позовом до газети "Комерсант" про спростування інформації щодо причетності заступника міністра транспорту до судна "Фаїна", за п'ятьма позовами голови Апеляційного суду Херсонської області до трьох друкованих видань області про спростування недостовірної інформації та стягнення загалом 200 тисяч моральної шкоди та інші. Співавтор дев'яти методичних видань для журналістів. Людмила Опришко – адвокат, медіаюрист, медіаексперт і медіатренер ГО "Платформа прав людини". Має понад 25-річний досвід адвокатської роботи, співпрацювала з Бюро з прав людини Спілки адвокатів України, Програмою правового захисту та освіти ЗМІ IREX ProMedia та U-Media, а наразі бере участь у реалізації проєктів Ради Європи і координатора проєктів ОБСЄ в Україні та інших організацій. Надає численні консультації журналістам, проводить допублікаційні експертизи, представляє інтереси медіа в судах України та Європейському суді з прав людини. Успішно представляла в Європейському суді заявників, зокрема у справах "Газета "Україна-Центр" проти України", "Редакція газети "Правое дело" і Штекель проти України" та інших. Як медіатренер бере участь у проведенні численних семінарів та вебінарів для журналістів, суддів, працівників поліції. Співавтор посібників “Основи судової журналістики” (2016), “Юридичні аспекти реформування державних і комунальних ЗМІ” (2017). За додатковою інформацією ви можете звернутися за телефоном +38 (093) 412 30 64 – Левок Олена.
Liked the article?
Help us be even more cool!