ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Суспільне оголосило конкурси на проєкт розслідувань та документальний серіал

16.01.2024, 13:04

Суспільне Мовлення оголосило 15 січня два мистецьких конкурси – на виготовлення циклу журналістських розслідувань про політичні зміни внаслідок повномасштабної війни та документального серіалу про продовольчі злочини Росії. 

Про це повідомляється на корпоративному сайті мовника.

Продакшени та виробники контенту можуть подаватися на участь у цих конкурсах до 10 лютого 2024 року (включно). 

Мистецький конкурс на виробництво серії епізодів аналітично-інформаційної програми з робочою назвою “Політика воєнного стану”

Цикл журналістських розслідувань про політичні зміни в країні, спричинені повномасштабною війною в прикордонних регіонах, зокрема Сумщина, Харківщина і Чернігівщина. 

Для участі в цьому мистецькому конкурсі необхідно до 10 лютого 2024 року (включно) заповнити форму реєстрації та подати документи, вказані в оголошенні. У ньому ж можна ознайомитися з деталями щодо конкурсу, вимог до кандидатів та матеріалів, формату та оплати проєкту. 

Запитання щодо умов проведення конкурсу надсилайте на електронну адресу [email protected].

Мистецький конкурс на виробництво документального серіалу “Ціна українського хліба”

В основі проєкту – розслідування російських злочинів, які стосуються переважно сільського господарства в Україні, а також пояснення, як вони вплинули на економічну ситуацію: спровокували зростання світових цін на продовольство загалом та на зернобобові культури зокрема. 

Проєкт базуватиметься на викриттях злочинів Росії та коментарях свідків і експертів – жителів деокупованих територій, аграріїв, економістів, військових, представників громад і влади, міжнародників та юристів. 

Для участі в цьому мистецькому конкурсі необхідно до 10 лютого 2024 року (включно) заповнити форму реєстрації та подати документи, вказані в оголошенні.

Запитання щодо умов проведення конкурсу надсилайте на електронну адресу – [email protected].

Liked the article?
Help us be even more cool!