ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Семінар із психоедукації для журналістів що працюють в зонах бойових дій

10.10.2017, 12:32

Емоційне вигорання наступає у військових журналістів дуже швидко, і це реальність з якою стикаються не лише українські журналісти. Тривале перебування у зоні бойових дій викликає звикання до «адреналіну війни», відбуваються хімічні зміни на рівні фізіології та людина змінюється, часто сама того не помічаючи.

Як показало анонімне опитування проведене експертами Кризової Психологічної Служби, у багатьох журналістів які працюють в зоні бойових дій на Сході України вже відслідковуються первинні ознаки стресових реакцій: бажання повернутися до зони АТО, чорний гумор та цинізм по відношенню до себе та до інших, зниження «больового порогу» сприйняття - лише перші з них. Є потреба відновити себе.

Запрошуємо вас взяти участь у семінарі з психоедукції, який було розроблено з урахуванням української специфіки. Короткий курс, який включає знання про специфічні реакції організму в бойових умовах та набір базових інструментів самодопомоги та допомоги іншим, викладається також і ветеранам АТО.

Дата: 9, 11 та 26 жовтня, з 10 00 до 16 00.

Місце: простір «Часопис», вул. Льва Толстого 3. Просимо Вас заповнити форму онлайн-реєстрації, це важливо організаторам для розуміння кількості учасників та модерування динаміки в групах.
Liked the article?
Help us be even more cool!