ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Радіо Свобода оголосило конкурс на журналістську стипендію ім. Вацлава Гавела

10.05.2018, 11:18
Фото - radiosvoboda.org

Радіо Вільна Європа / Радіо Свобода (РВЄ/РС) оголосило про початок прийому заявок на журналістську стипендію імені Вацлава Гавела на 2018-2019 академічний рік.

Заявки прийматимуть до 1 червня 2018 року на електронну пошту [email protected].

Заявка складається з даних про учасника, мотиваційного листа, зразків робіт, двох рекомендаційних листів, резюме, “Листа Вацлаву Гавелу”, а також копії сертифікату про знання англійської мови (необовʼязково).

Взяти участь у програмі можуть журналісти з України, Росії, Білорусі, Вірменії, Азербайджану, Грузії, Молдови. Стипендіати, які пройдуть відбір, матимуть нагоду стажуватися в редакціях головного офісу РВЄ/РС у Празі, співпрацюючи з досвідченими журналістами. Стажування триватиме з 19 листопада 2018-го до 28 червня 2019 року.

Мета стипендії імені Вацлава Гавела – підтримка перспективних журналістів із країн, де є проблеми з вільними і незалежними засобами інформації, у продовженні професійної діяльності на підтримку плюралізму.

“Стимулом до створення програми стала віра колишнього президента Чехії Вацлава Гавела в роль журналістики як трансформатора репресивних режимів”, – зазначають ініціатори премії.

Журналістську стипендію імені Вацлава Гавела від Радіо Вільна Європа / Радіо Свобода на 2017-2018 академічний рік з України отримав Гліб Жаворонков. Він прийшов до журналістики з громадянського суспільства і відеовиробництва. Створював репортажі, культурні проекти, прямі ефіри для Громадського ТБ Одеси, пояснювальні відео й антикорупційні розслідування для некомерційних організацій, вів політично-розважальний відеоблог.

Liked the article?
Help us be even more cool!