ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Міжнародний інститут преси надає українським ЗМІ грант на оргпотреби та підтримку екстреної роботи

11.07.2023, 11:12

Міжнародний інститут преси (IPI) запрошує українські ЗМІ та медіаорганізації подаватися на отримання гранту, спрямованого на підтримку екстреної роботи журналістів та загальних організаційних потреб.

Середні суми гранту будуть в діапазоні:

  • 1000 – 5000 доларів США для ЗМІ;
  • 15 000 – 20 000 доларів США для медіаасоціацій, мереж і спілок.

Запитані суми поза цим діапазоном також розглядатимуться на індивідуальній основі.

Приклади витрат, на які можуть надаватися кошти:

  • Спорядження (шоломи, жилети тощо);
  • Офісне обладнання (генератори та інше);
  • Підтримка термінових витрат видання;
  • Терміновий переїзд;
  • Базові експлуатаційні витрати.

Грант надаватиметься у формі прямої виплати заявнику. Грантоотримувачі мають згодом надати IPI фінансовий звіт. Заходи можна проводити до 1 грудня 2023 року. До цієї дати також необхідно подати фінансовий та описовий звіти.

Фінансування обмежене, тому ІРІ заохочує зацікавлених якнайшвидше подати заявку. Заявки розглядатимуться командою експертів IPI якомога швидше, одразу після публікації цього конкурсу та до вичерпання коштів. Процес подачі заявок має бути швидким та не бюрократичним.

Заявки можуть подавати українські медіаорганізації (включаючи медіаасоціації, мережі та спілки). IPI намагатиметься віддавати пріоритет ЗМІ, які мають відносно обмежений доступ до міжнародних фондів підтримки, а також регіональним та локальним ЗМІ.

Рішення про надання гранту приймає виключно IPI. Донорські організації не мають права впливати на вибір отримувачів грантів.

За додатковою інформацією та питаннями звертатися до Думітріці Холдіш, координаторки підтримки ЗМІ в Центральній та Східній Європі, за адресою [email protected].

Для подачі заявки потрібно заповнити онлайн-форму або надіслати заявку електронною поштою Думітріці Холдіш за адресою [email protected].

Liked the article?
Help us be even more cool!