ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Медіабаза.Чернігів організовує дводенний тренінг-практикум про розслідування в місцевих медіа

14.05.2024, 16:45

Регіональний хаб Інституту масової інформації “Медіабаза.Чернігів” організовує офлайн тренінг-практикум “Журналістські розслідування в місцевих медіа: як працювати з реєстрами та базами даних”, який пройде 25-26 травня.

Спікером буде Олександр Волошин – операційний менеджер агенції журналістських розслідувань “Слідство.Інфо”.

Під час тренінгу він розкаже про роботу із відкритими реєстрами та базами даних, методи та техніки пошуку і аналізу інформації. Під час навчання йтиметься не лише про сам пошук та збір інформації, але й про те, як читати й використовувати бази даних та реєстри, щоб не зробити помилок в матеріалах, знати, де і як перевіряти інформацію та дотримуватися етичних стандартів.

Зокрема, Олександр Волошин зупиниться на темах можливих журналістських розслідувань на локальному рівні: 

  •  перевірка на доброчесність місцевих політиків, чиновників та бізнесу; 
  • дослідження муніципальних закупівель та витрат бюджетних коштів на можливі порушення; 
  • відбудова, відновлення;
  • моніторинг судових справ та аналіз судових рішень (судові реєстри); 
  • перевірка доброчесності суддів та прокурорів тощо.

Тренінг пройде у заміському готельному комплексі поблизу Чернігова (точне місце проведення буде повідомлено відібраним учасникам). Організатори забезпечують трансфер, проживання і харчування. Для учасників з інших міст Чернігівської області передбачена компенсація вартості проїзду до Чернігова, при наявності квитків в обидві сторони.

Звертаємо увагу, що кількість місць у тренінгу обмежена. Прохання максимально розгорнуто відповідати на питання, поставлені в анкеті.

Участь у навчанні є безкоштовною, але реєстрація є обов’язковою до 21 травня включно.

У разі додаткових запитань телефонуйте 0631244686, Світлана.

Довідково про спікера:

Олександр Волошин – операційний менеджер агенції журналістських розслідувань “Слідство.Інфо”.

З 2018 року Олександр викладає академічні курси “Відкриті дані та фактчекінг”, “Workshop з проведення журналістських розслідувань”, “Антикорупційна політика”, а також “Професійна та корпоративна етика”.

Олександр Волошин – переможець Всеукраїнського конкурсу журналістських розслідувань імені Героя Небесної Сотні Василя Сергієнка та конкурсу журналістських розслідувань, опублікованих у 2017 році про Одеський регіон, організованого ВГО “Комітет виборців України”. 

Також він є лауреатом Антикорупційної премії імені Героя Небесної Сотні Юрія Поправки, ініційованої Transparency International Ukraine та громадською організацією “Родина Героїв Небесної Сотні”.

Захід проводиться хабом “Медіабаза. Чернігів” за підтримки Посольства США в рамках реалізації проєкту  “Підтримка діяльності локальних медіа Чернігівської області”.

Liked the article?
Help us be even more cool!