ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Комітет свободи слова розгляне законопроект щодо запровадження фінансової прозорості електронних ЗМІ

01.11.2018, 12:38
Фото - rbc.ua

7 листопада відбудеться засідання Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики. Про це повідомляється на сайті комітету.

Засідання розпочнеться о 14.30. год. (вул. Грушевського, 26/1, готельний комплекс “Київ”, 12-й поверх).

До порядку денного включено сім питань. Зокрема, на засіданні планується розглянути проект закону про внесення змін до деяких законів України щодо запровадження основ фінансової прозорості електронних засобів масової інформації (реєстр. №8494 від 18.06.2018, внесений народним депутатом України М. Княжицьким).

Проект закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення прозорості власності провайдерів програмної послуги багатоканальних цифрових ефірних телемереж із загальнонаціональним покриттям (реєстр. №9161 від 04.10.2018, внесений народними депутатами України Ю. Березою та О. Шевченком).

Також планується розглянути законопроект про внесення змін до статті 13 Закону України “Про рекламу” щодо обмеження обсягів платної реклами в засобах масової інформації (реєстр. № 9029 від 03.09.2018, внесений народним депутатом України Б. Березою).

Проект закону про внесення змін до Закону України “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки” щодо засудження та заборони імперської ідеології держави-агресора в Україні (реєстр. № 9200 від 16.10.2018, внесений народними депутатами України О. Бригинцем, Р. Чубаровим, А. Тетеруком, С. Висоцьким).

Проект закону про внесення змін до Закону України “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки” щодо засудження та заборони “російського світу” (“руского міра”) в Україні (реєстр. № 9139 від 28.09.2018, внесений народними депутатами України О. Шевченком, В. Шевченком, В. Дідичем та ін.).

Крім того, буде розглянуте питання про звернення Луганської обласної військово-цивільної адміністрації щодо фінансової підтримки регіональних телерадікомпаній, зокрема філії НСТУ “Донбас UA”, ТРК “СТВ” (м. Сєвєродонецьк) та НТРК “ІРТА”, що здійснюють мовлення в зоні проведення Операції об’єднаних сил.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!