ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

ІМІ запрошує волинських медійників на вебінар на тему захисту своїх прав

13.12.2021, 15:10

Волинська область неодноразово входила  до списку лідерів-областей України, де порушують  права журналістів. Погрози, фізична агресія щодо медійників, кіберзлочини, підпал автівки, намір втручання в редакційну політику, ненадання відповідей на запити - це ті непередбачені обставини з якими стикалися волинські медійники у своїй діяльності. Тому запрошуємо медійників з Луцька та Волинської області, а також журналістів з інших областей України на вебінар від Інституту масової інформації. Тема онлайн-заходу: “Небезпека у роботі журналістів на Волині. Як захистити себе. Поради адвоката".

Вебінар відбудеться 21 грудня о 19:00.

Під час вебінару досвідчений адвокат пояснить, як діяти в разі перешкоджання професійної діяльності. Також він наведе конкретні приклади щодо випадків, які траплялися у волинських медіа. Учасники зможуть поставити запитання запрошеному експерту.

Спікер – Віталій Гусак, адвокат, юрист проекту «Свої люди» від «Bihus.info».

✔ Участь безкоштовна, але реєстрація обов'язкова. Усі вебінари проходитимуть в онлайн-форматі. Форма реєстрації ТУТ. 

Проект реалізується за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" у межах проєкту "Мобілізація зусиль для вирішення викликів у медіасфері України". Матеріал відбиває позицію авторів і не обов’язково збігається з позицією Міжнародного фонду "Відродження".

 

 

Liked the article?
Help us be even more cool!