ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

ІМІ запрошує медійників із Дніпра та області на вебінар з юридичного захисту

14.12.2021, 11:44

 

Як захистити себе під час виконання журналістських обов'язків? Що робити, якщо органи влади відмовляють у доступі через карантинні обмеження? Як проконтролювати відкриття справи щодо перешкоджання журналістській діяльності? І що можна зробити, якщо таку справу закрили?

Дніпропетровська область, за даними моніторингу ІМІ "Барометр свободи слова", є регіоном з одним із найвищих показників фізичної агресії проти журналістів. Тому ми запрошуємо місцевих медійників на вебінар "Юридичний захист журналістів в Дніпрі. Як захистити себе та власні професійні права?"

✔ Вебінар відбудеться 23 грудня о 10:30. Подія триватиме півтори години. 

Під час вебінару досвідчений адвокат Максим Гореліков та його помічниця Таміла Войчук розкажуть про конкретні приклади перешкоджання діяльності журналістів із власної практики й поділяться досвідом їхнього супроводу в суді. Також нададуть алгоритм дій у разі перешкоджання журналістській діяльності; розкажуть, як проконтролювати відкриття справи; прокоментують ситуації відмови доступу через карантинні обмеження та нагадають, як складати заяви, запити й клопотання. Журналісти також зможуть поставити власні запитання. 

✔ Участь безкоштовна, за попередньою реєстрацією. Форма реєстрації ТУТ.

Проєкт реалізується за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" в межах проєкту "Мобілізація зусиль для вирішення викликів у медіасфері України". Матеріал відбиває позицію авторів і не обов’язково збігається з позицією Міжнародного фонду "Відродження".Liked the article?
Help us be even more cool!