ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

ІМІ запрошує на тренінг “(Не)доступ до інформації. Як оскаржити в суді”

22.06.2018, 15:00
ГО “Інститут масової інформації” запрошує адвокатів, медіа-юристів, громадських активістів та журналістів на тренінг “(Не)доступ до інформації. Як оскаржити в суді”, який відбудеться в Києві 2 липня 2018 року. До участі запрошуються зацікавлені особи, які стикаються з відмовами в наданні публічної інформації і хочуть дізнатися більше про процедуру оскарження в судах та особливості роботи з Законом України “Про доступ до публічної інформації”. Тренери:
  • Практикуючий суддя, який розповість про нюанси оскарження відмов у доступі до інформації, найчастіші помилки, яких припускаються  юристи та активісти.
  • Роман Головенко – медіа-юрист Інституту масової інформації, розповість про нове процесуальне законодавство в адміністративних провадженнях у частині розгляду справ щодо доступу до інформації.
  • Алі Сафаров – медіа-юрист Інституту масової інформації, надасть практичні приклади справ щодо доступу до інформації та розкаже про основні нюанси роботи з такими справами.
Організатори забезпечують проживання, харчування учасників, компенсують витрати на проїзд за наявності квитків. Охочі подати заявку повинні заповнити її онлайн тут Останній термін подання – 26 червня 2018 р. Кількість місць обмежена.
Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!