ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

(050) 447-70-63

Подай скаргу

ІМІ оголошує набір на тренінг з безпеки на полігоні в Одесі

08.07.2021, 11:58

Інститут масової інформації проведе триденний тренінг з безпеки для журналістів та фрілансерів, що висвітлюють події в зонах бойових дій. Навчання будуть проходити в конференц залі та на полігоні, де учасники та відпрацюють засвоєні навички та пройдуть стрес-тести.

Тренінг відбудуться 3-5 серпня 2021 року в Одесі. До участі запрошуються медійники, які мають досвід роботи в зонах бойових дій та журналісти, які збираються працювати на війні.

На навчанні досвідчені тренери детально ознайомлять з питаннями планування та оцінки ризиків, планування відрядження в зони бойових дій, спорядження для журналістів, особливостями поводження під час обстрілів зі стрілецької та артилерійської зброї. Розглянуть питання як убезпечити себе від мін, пасток, розтяжок. Навчать працювати під час масових заворушень. Відпрацюють алгоритми дій при евакуації поранених та евакуації зі втечею під час переслідування.

Один день буде присвячений наданні домедичної допомоги в зоні бойових дій та медичному спорядженні, що необхідне для роботи на війні.

На полігоні учасники на практиці відтренувати здобуті знання та навички. Буде проведена імітація нападів, затримань, евакуацій, поранень тощо.

До участі запрошуються медійники з Одеси та області. Участь з інших областей можлива, але організатори не забезпечують учасникам супровідних витрат.

Для участі необхідно заповнити АНКЕТУ до 19 липня 2021 року.

Кількість місць обмежена.

Організатори забезпечують учасникам тренінгу харчування та проїзд до полігону. 

Тренінги проводитимуться завдяки підтримці американського народу, що була надана через проєкт USAID "Медійна програма в Україні", який виконується міжнародною організацією Internews Network. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю ГО "Інститут масової інформації" та необов’язково відбиває думку USAID, уряду США та Internews Network.

 Liked the article?
Help us be even more cool!