ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

ІМІ кличе медійників Херсонщини на вебінар з юридичного захисту

15.12.2021, 11:37

Як захистити свої права журналістам? Що робити, якщо вас не пускають до владних будівель, або не допускають на засідання та наради? Які заходи не може відвідати журналіст? Як проконтролювати правоохоронців і не дати закрити справу про перешкоджання журналістській діяльності, і що треба зробити, якщо таку справу закрили?

Херсонська область за даними моніторингу ІМІ "Барометр свободи слова" є регіоном з одним з найвищих показників порушень свободи слова та перешкоджання журналістській діяльності. Саме тому ми запрошуємо місцевих медійників на вебінар “Як херсонським журналістам захищати свої права"

Вебінар відбудеться 23 грудня о 15:00. Подія триватиме півтори години.

Під час вебінару досвідчений адвокат Віталій Матвєєв пояснить на конкретних кейсах, як боротися із перешкоджанням діяльності журналістів та як захистити свої права у суді. Окрім того, спікер надасть практичні алгоритми дій у ситуації перешкоджання журналістській діяльності.

Окремо йтиметься про контроль за відкриттям справи, її розслідуванням, досудовим та судовим розглядом.

Журналісти зможуть поділитися своїми кейсами та отримати відповіді на свої питання.

Участь безкоштовна, за попередньою реєстрацією. Форма реєстрації ТУТ.

Проєкт реалізується за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" у межах проєкту "Мобілізація зусиль для вирішення викликів у медіасфері України". Матеріал відбиває позицію авторів і не обов’язково збігається з позицією Міжнародного фонду "Відродження".

Liked the article?
Help us be even more cool!