ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

До 19 травня - приймання заявок на конкурс малих грантів від ГО "Жінки в медіа"

10.05.2023, 11:19

ГО "Жінки в медіа" запрошує журналістів/ок і медіа подавати заявки на конкурс малих грантів.

Мета конкурсу: підсилити роль медіа в налагодженні порозуміння між ВПО та приймаючими громадами з особливим акцентом на недискримінації вразливих груп, зокрема жінок і дівчат. Журналісти/ки отримають малі гранти у розмірі 10 000 гривень на вироблення матеріалу з вказаної тематики.

ГО "Жінки в медіа" також нададуть менторську підтримку у виготовленні та редагуванні матеріалу з боку професійної редакторки.

“Це може бути стаття в онлайн-медіа, ТВ-сюжет, подкаст чи програма на радіо, фоторепортаж чи серія ілюстрацій в медіа. Вітаються ідеї майбутніх матеріалів в стилі журналістики рішень, які залучатимуть до обговорення різні сторони, всебічно розкриватимуть тему та/або міститимуть елементи розслідування та/або будуть розміщені на мультимедійних платформах (сайт + соцмережі, друкована версія + сайт, ефір на радіо та текстова версія, тощо). Крім того ми заохочуємо створення фотографій та ілюстрацій”, - зазначили в ГО  “Жінки в медіа”.

Щоб податися на грант, потрібно заповнити коротку заявку https://forms.gle/3VaU25t9KgrV6YzF7

Заявки приймаються до 19 травня 2023 року включно, повідомлення результатів до 23 травня.

Причини відмови чи підтримки заявки повідомлятися не будуть. Організатори повідомлять результат тільки тим учасникам та учасницям, чиї заявки будуть підтримані.

Цей конкурс став можливим завдяки підтримці Уряду Канади в рамках проекту «Голос жінок і лідерство – Україна», що впроваджується Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women's Fund.

Відповідальність за зміст інформації несе ГО “Жінки в медіа”. Інформація, що представлена, не завжди відображає погляди Уряду Канади і Українського Жіночого Фонду.

Liked the article?
Help us be even more cool!