ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

ГО "Платформа прав людини" запрошує на тренінги щодо тенденцій та юридичних викликів у сфері свободи вираження поглядів

25.05.2021, 12:28

ГО “Платформа прав людини” запрошує журналістів, фрілансерів, блогерів, і представників ЗМІ на тренінги, присвячені сучасним тенденціям та юридичним викликам у сфері свободи вираження поглядів.

Цього літа заходи відбудуться в Чернігові - з 10 по 11 червня і Вінниці - з 15 по 16 липня.

Тренінги будуть проводити практикуючі адвокати в сфері захисту свободи слова, тому всі теми будуть підкріплені прикладами реальних судових справ. Ви дізнаєтесь, яку позицію мають українські суди, а що каже Європейський суд з прав людини з того чи іншого питання. 

Теми:

  • журналістика і інтернет: використання інформації з інтернету та її належна перевірка, право на доступ до інформації в інтернеті, а також проблеми блокування веб-сайтів на підставі судових рішень;
  • свобода слова і COVID-19: право на свободу слова і відповідальність за поширення неправдивих чуток, а також особливості доступу до публічної інформації в умовах пандемії;
  • захист журналістських джерел: що кажуть українські суди, і що сказали судді ЄСПЛ в одній з найгучніших справ про захист журналістських джерел “Седлецька проти України”;
  • право на доступ до публічної інформації: що зміниться після ратифікації Конвенції Тромсо; 
  • журналісти і відповідальність: використання імені особи і право на приватність: як не нашкодити репутації інших осіб. 

Тренери:
Олександр Бурмагін - адвокат, медіа-юрист, медіа-тренер, виконавчий директор ГО “Платформа прав людини”. Надає юридичні консультації та захищає права журналістів та ЗМІ в судах з 2001 року;

Людмила Опришко - адвокатеса, медіа-юристка ГО «Платформа прав людини», Голова Комітету НААУ з медіа та рекламного права, що має 30-річний досвід адвокатської роботи та 20-річний стаж представництва інтересів журналістів та ЗМІ в українських судах та Європейському суді з прав людини.

Крім лекцій програма також включає активне спілкування, що дозволить отримати відповіді на свої персональні запитання; а також практичну частину, під час якої учасники вже будуть застосовувати отримані знання.

Кінцевий термін для реєстрації учасників на тренінг в Чернігові – 3 червня (включно).

Кінцевий термін для реєстрації учасників на тренінг в Вінниці – 4 липня (включно).

Участь у заході безоплатна. Організатори заходу компенсують витрати на проїзд (поїзд, електричка або автобус) і забезпечують проживання для учасників з інших міст. Присутність протягом всього періоду тренінгу є обов’язковою умовою!

УВАГА!!! Зареєструватися можна лише на один з тренінгів.

Реєстрація на тренінг в Чернігові (10-11 червня)

Реєстрація на тренінг в Вінниці (15-16 липня)

Якщо у вас виникли запитання або вам необхідна додаткова інформація, пишіть на пошту: [email protected], або телефонуйте за номером: +38 093 412 30 64 (Олена).

Захід реалізується ГО «Платформа прав людини» в рамках спільного проекту з представництвом Freedom House в Україні «Мобілізація громадянського суспільства для посилення свободи слова в Україні»

Liked the article?
Help us be even more cool!